Žáci mladší: Čtvrtý jarní turnaj - poprvé doma a poprvé 3x výhra

Soupeři:
Roudnice, Týniště, Solnice
Nominace: všichni + Luka Veselovský, Paprika z elévků
Omluvenky: Jirka má souběh, Míra sádru, Jelda marodí, Matyho jsem dlouho neviděl, Kubovi není dobře ...

Doufám, že dorazíme v hojném počtu, chceme se totiž fotit na medailonek před Memoriálem. Takže ráno pěkně načesat.

Změna - je hodně omluvenek, focení necháme na 14.5.

A jak to dopadlo ?

Bezvadně. Nepršelo, sešli jsme se v dostatečném počtu a hlavně předváděli supr fotbal.
Sestava: Cudlín - Veselovský, Chudý, Mouček, Hovorka, Krejza, Petrikovič, Bešík, Havelka, Jelínek, Svatoň, Holý, Moravec

FK Černilov - SK Týniště nad Orlicí   5 : 1 (3 : 1)
(Bešík 2x, Krejza 2x, Petrikovič)
S kvalitním soupeřem jsme předvedli parádní výkon. Výborná defenziva, rychlý přechod, kvalitní koncovka. Tentokrát na nás vytáhlý stoper nestačil. Soupeř se k nebezpečné akci kromě branky na 2:1, kde jsme mu notně pomohli, nedostal. Kluci všichni makali na 100% a bylo to vidět.
Opět se prosadil hlavou Paprika, tentokrát hlavičkoval dokonce z úrovně kolen ale s razaní a nechytatelně.

FK Černilov - Roudnice   1 : 0 (0 : 0)
(Moravec)
Náš tradiční soupeř přijel bez špílmachra Chvojky a jen s jedním na střídání, ale nebylo to na jejich hře paradoxně znát, naopak byli nebezpečnější. Fyzicky neodpadali a tento zápas nám hodně pomohl Míša v kase, kdy rešil několik tutovek. Branou nás spasil Kuba Moravec po kvalitním napadání rozehry a výborné střele. Tentokrát se nás drželo i štestíčko.

FK Černilov - Solnice  3 : 0 (2 : 0)
(Mouček, Krejza, Jelínek)
Povzbuzeni dvěmi výhrami jsme sebevědomně odehráli i poslední zápas. Hned v první minutě dáváme branku z rohu vlastencem, to nás uklidní a zbytek zápasu hrajeme aktivně připravujeme si šance a ještě 2x skórujeme hlavou (!!!). Soupeř občas vystrčí růžky nákopem na veliké a šikovné děvče na hrotu, ale po dvou ošemetných situacích už ji hlídáme a zdvojujeme. S přehledem odehrané.

Dnes to byla fotbalová fantazie. Kluci makali, kombinovali a na fotbal se v jejich podání dalo pěkně koukat. Chválit musím opravdu všechny. Byli jsme pozitivní, povzbuzovali jsme se, kdo byl na lavičce měl chuť se hned na hřiště vracet. Zkrátka samá pozitiva a životní jistoty