Žáci mladší: Čtvrtý podzimní turnaj v Chlumci, všechny výsledky

Chlumec/RMSK, Nový HK, Olympia/Malšovice
Nominace: všichni
Omluvenky: Luka Cejzar, Domino, Kaňour, Tobík

V sestavě budeme dost improvizovat. No uvidíme.

A jak to dopadlo ?

Bludiště Chlumeckými rozkopávkami bylo náročné a leckteré posádky rezignovaly na bloudění městem a dalo si orientační běh směr kopaliště ze vzdálench lokalit. Opravdu nebyla žádná legrace se vůbec dostat ke hřišti ...

Černilov - Chlumec/RMSK 1:2 (0:1)
(Krejza, Bešík)
Proti ligistům začneme ve velkém stylu. Ťukesem se dostámáme několikrát až do vápna, ale koncovka není dnes naší silnou stránkou (viď, Béšo). V první půlce jdeme čistě 3x sami na gólmana a bez efektu. Domácí se ujmou vedení, my po pěkné akci srovnáme, pak si dáme skoro vlastní gól po rohu a kousek do konce přijde chvíle hodně nejistého rozhodčího OZP. Luxusní kombinaci minutu do konce "hodně citlivě" po ose Krejzič, Luka, Béša - gól po delší odmlce prohlásí za offside. Což i otrlé fans hodně zaskočí. Asi to nemá cenu moc pitvat. Kluci to viděli jinak než rozhodčí, já taky, ale že na na domácí zápasy chodí pískat nezkušený domácí OZP to je velký úlet, naprosto proti pravidlům KFS. Na druhé straně mají "profíka" a svoje zápasy řídí žák, který si nechá radit od domácích ... Jestli tohle mají domácí zapotřebí.

Černilov - Nvoý HK (0:0)
()
Nejhorší zápas v našem podání za celý podzim. Bez přihrávky, bez nabídky, naprostá tragédie. A to ještě Milhaus jde sám na kasu a zase mine. Naštěstí, že Jelda v kase čaroval a zachránil nás. Protože okýnek jsme měl vzadu nadstandardně hodně. Děs.

Černilov - Olympia HK/Malšovice 4:1 (2:1)
(Krejza 3x, Petrikovič)
Nakonec pomohlo přeskupení postů a posun rychlonohého Toma na hrot. Jinak jsme zase zahazovali šance a výsledek měl být dvouciferný, ale nedáme proti oslabenému soupeři ani do prázdné.

Dnešním hrdinou je Jelda, který předvedl neskutečný výkon a bod v zápase s NHK je hlavně jeho a ješte kdybysme kopali péňu, věřím, že ji dá. Jinak Krejzič hodně super, řekl si o flek na hrotě. Hodně hráčů ale musí přemýšlet jestli do zápasu dalo opravu vše, protože to tak mnohdy nevypadalo. Jak praví klasik - když se nedaří musí se přidat ... To doufám přijde už příští týden na Novém Hradci.