Žáci mladší: Devátý jarní turnaj v Hoříněvsi - dvě výhry a skóre 17:0

03.06.2017 - 13:00
03.06.2017 - 14:33

A jak to dopadlo ?

Kromě zraněného Kubase jsme byli komplet a bylo to znát. Tropické počasí nevadilo, sobotu jsme si užili.

Černilov - Rasošky 13:0 (6:0)
(Petrikovič 4x, Hovorka 2x, Brož 2x, Krejza, Bešík, Cejzlar, Havelka, Havel)
Standardní průběh. O hlavu menší soupeř nemůže vzdorovat dlouho. Zápas na rozehřátí.

Černilov - Hoříněves/Smiřice 4:0 (1:0)
(Krejza 2x, Veselovský, Petrikovič)
Tady už jsme musel jezdit. Čekalo nás oblíbené derbíčko. Naštěstím nás stihl posílit "štěňátko" Lukin. Na začátku se hra přelévala, ale díky nepřesnostem v rozehře jsme 2x s velkým štěstím neinkasovali. Zlomový byl první gól, kdy se nám podaří poslat za obranu Krejziče. S vedením se nám začalo hrát klidněji a do konec poločasu jsme dohráli ve velkém tlaku, ale bez proměné šance.
V druhé půli zase přežijem tutovku domácích a postupně přebíráme kontrolu nad utkáním. Domácí přestávají ve vedru fyzicky stačit, nám se daří kombinace, narážečky, hezký pohled na fotbal a hodně šancí.

Dneska velká pochvala všem hlavně za oddřený druhý zápas. Nejvíc mne potěšilo, jak se po všech zdravotních peripetiích k super výkonu rozehrál Bobča.