Žáci mladší: kvalitně obsazený turnaj pro ročník 2003 v Předměřicích, supr výkon a stříbro

20.02.2016 - 00:55
20.02.2016 - 14:55

KDY: sobota 20.2.2016
KDE: hala Předměřice
SRAZ: nejpozději 7:45 hod. na místě
Soupeři:
viz. los
Nominace: Cudlín - Strnad, Svatoň, Voslař, Mouček, Bešík, Chudý

První zápas hrajeme v 8:15. S sebou klasiku - sálovky, chrániče, sváču.
Detaily v přílohách.

A jak to dopadlo ?

Na turnaji se potkaly 3 okresní mančafty a 5 krajských. Aby trochu smazaly rozdíly hrálo se netradičně na házenkářské branky aby padalo méně branek. Po trápení v minulém týdnu ve Stěžerách byl dnešek úplně o něčem jiném.

Černilov - Kunčice 4:0
(Bešík 2x, Krejza, Mouček)
Po rozkoukání se a prvních pár minutách nervozity jsme zápas jasně ovládli.

Černilov - Předměřice 4:0
(Krejza 4x)
Mladší sestava domácích se bránila statečně, ale kluci sehráli zápas s přehledem.

Černilov - Olympia HK 1:0
(Bešík)
Náš tradiční soupeř přijel se silným týmem a hrál celý turnaj výborně, ale naši kluci byli špičkoví. Soupeře k ničemu nepustili a na place dominovali. Branka sice jen jedna, ale šancí bylo dost. Hlavně herně super.

Černilov - Velichovky 7:0
(Krejza 4x, Mouček, Voslař, Bešík)
Nabuzený tým si věří a po hezkých akcích rozebírá dalšího soupeře.

Černilov - Roudnice 1:0
(Krejza)
Oplátka ze minulý týden se povedla. Tentokrát špílmachr Chvojka nedostal ani centimetr místa. Přežili jsme úvodní šanci soupeře, kterou Míša zázračně vyškrábl na břevno a pak šance přicházely na naší straně. Zase perfektně odmakané a moc pěkné utkání z obou stran.

Černilov - Česká Skalice 0:0
()
Zápas o první flek. Výhra nám zaručovala jistotu první místa. Začneme nervózně, ale za pár minut už zase hrajeme to své. Tady jsme bohužel dojeli na ty malé branky. Herně máme navrch a vytvoříme si více šancí než soupeř, ale prostě neproměníme.

Černilov - Nový HK 2:2
(Mouček 2x)
Abysme celkově vyhráli musíme vyhrát o dvě branky. Hrajeme pěkné utkání nahoru-dolu s kvalitním soupeřem. Přežijeme několik ošemetných situací z kraje utkání a začneme si vytváře svoje šance. Odskočíme po šťastné brance na 2:0, ale pojistka z pěkných šancí nepřijde a tak se prosadí soupeř. Za stavu 2:1 by o celkovém vítězi rozhodoval los (!!!) mezi námi a Skalicí, chceme proto strhnout výhru na svou stranu, ale vychytá nás výborný gólman a ještě si vybereme smolíka - také si dáme vlastence. Herně spokojenost, jen tu jednu branku navíc to chtělo.

Celkově jsme tak druzí, byť jsme neprohráli, ale podstatné je, že dnes jsme hráli výborný fotbal a to nás těší nejvíc. Po propadáku z minulého týdne to byl balzám. Kluci si vyhověli, bojovali a kombinovali. Radost koukat.

Los 8 mužstev.xls48 KB
Turnaj mladších žáků propozice.docx13.49 KB