Žáci - mladší: Mistrovský zápas s týmem Malšovic, doma, výhra 5:2

28.08.2011 - 16:30

KDY: neděle 28.8.2011
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Malšovice 5:2 (3:0)
Nominace: všichni (zatím potvrzení - Žabáci, Hynďa, Flek, Marťa Hynek, Adam, Romča, Tom Kadaník, Rooney, Náťa)
Rozhodčí: Pára

První zápas našich žáčků čekáme s napětím, protože většinou jsou ještě po prázdninách a na tréninku se nesešli zatím nikdy více jak 4. Ale jsme optimisté, věříme, že nás bude dost.

A jak to dopadlo ?

Shánění hráčů nebylo jednoduché. Spousta z nich je ještě po prázdninách, ale s pomocí elévů jsme se dali nějak dohromady. Trenér dnes naordinoval ofenzivní taktiku a rozestavení 2-3-2 s tím, že se bude hrát totální a ofenzivní fotbal. Vzhledem k tomu, že se žáci ještě pořádně přes prázdniny nesešli, tak neměli za sebou žádný přípravný zápas a na souhře to bylo znát. I tak se hrálo víceméně jen na polovině hostí, ale kvalitní koncovka nebyla dnes naší silnou stránou, takže gólů mnoho nepadlo.
Pozitivní bylo, že všichni hráli s chutí, semo-tamo se zadařilo i pěkně zakombinovat a Náťa dala jednu bezvadnou hlavičku.

Branky: 6' Štěpán "Rooney" Jukl, 18' Hynek Horák, 26' Žaba Jan, 35' Hynek Horák, 44' Beneš Adam

Sestava: Gernat - Žídková, Žaba Jakub, Beneš Adam, Horák Hynek, Žaba Jan, Flégl Martin, Jukl Štěpán, Kadaník Tomáš, Hynek Martin, Věcek Roman, Mach Václav