Žáci - mladší: Mistrovský zápas s týmem Nového HK, doma, výhra 5:3

30.10.2011 - 14:00

KDY: neděle 30.10.2011
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - FC Nový HK 5:3 (3:2)
SRAZ: v 11:45 v kabinách
Nominace: všichni + elévy dohodnem v sobotu

Před námi budou hrát mladší elévci, tak musíme počkat až nám vyklidí kabinu.

A jak to dopadlo ?

Branky: Flégl 4x, Horák

Dnešní utkání přineslo víc boj než pěkný fotbal. Naši nastoupili k utkání jako mistři světa s tím, že tým z půlky tabulky jim přeci nemůže nic udělat, ale opak byl pravdou. Hosté bojovali, hráli velice důrazně a nedávali našim technikům moc prostoru. Byli fyzicky disponovanější, záložník Hrůša byl o hlavu větší než ostatní, hostující brankář se málem tloukl hlavou obřevno a obranu dirigoval výborný Aleš Pohořálek, takže dnešní výhra byla hodně upracovaná.
Na šance jsme měli navrch, ale s proměňováním jsme byli tradičně na štíru. Nicméně mezihra byla vyrovnaná. Nedařilo se záloze - na Hýňovi byla vidět viróza, Jéňa dostal nakopáno a jeho pohyb nebyl optimální, alespoň elévská obrana Tom s Náťou hráli svůj standard. Abych vypíchl i pozitiva - v druhé půli příjemně překvapili bojovností a chutí hrát Štěpán Gernat a Kuba Hovorka.

Poslední utkání podzimu nás čeká ve středu v Urbanicích (sraz v 15:00, odjezd v 14:40 od kabin), tak doufejme, že k němu přistoupíme zodpovědněji.