Žáci - mladší: Mistrovský zápas s týmem Smiřic, doma, výhra 8:1

03.09.2011 - 11:30

KDY: sobota 3.9.2011
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - SK Smiřice 8:1 (4:1)
SRAZ: 9:00 v kabinách
NOMINACE: všichni 1999 a 2000
Omluvenky: Adam Beneš

Začala škola, tak doufejme dorazí i zbytek kádru. Má být vedro, tak ať zápas uběháme v tempu.
Omluvenky, prosím, včas.

A jak to dopadlo ?

Branky: 23' Mach, 28' Flégl, 30' Mach, 30' Mach, 37' Žaba Jan, 39' Žaba Jan, 48' Flégl, 52' Horák - 30' Svatoň

Zápas začal chaoticky, když jsme zjistili v 9 ráno, že i když hráčů mělo být na 2 sedmičky, tak nemáme na střídání. Následovalo obvolávání a nakonec jsme měli luxusní 3 hráče na střídání. Ale na omlouvání a potvrzování účastí musíme rozhodně zapracovat.

Soupeř přijel v žlutých, takže jsme vytáhli nové bílé dresy a kluci opravdu hráli jako "Bílý balet". Soupeře mačkali od prvních minut, ale Smiřičtí byli fotbaloví a bojovní a jejich brejky hodně nebezpečné. Klasicky jsme toho hodně spálili, ale když si kluci a holka po dvaceti minutách uvědomili, ža místo nakopnutí je kvalitní příhra po zemi výrazně účinnější, tak ani fantastický gólman hostí neměl šanci chytat míče, které naši vozili skoro až do prázdné. Hrdinou prvního poločasu byl Vašek Mach, který hosty v podstatě za 10 minut popravil - po pěkných kombinacích dal 3 branky a na jednu přihrál.
V druhém poločase začali naši zodpovědně a začali si i fotbalu užívat. I když opět došlo na protočení postů, tak kvalita hry neutrpěla a hostující obrana byla pod permamentním tlakem. Až posledních deset minut bylo z naší strany trochu laxních, ale to se v dnešním parnu není co divit.
Speciálně musím dnes pochválit Dominika Hroneše (roč. 2002) - přišel behěm pár minut po zavolání klukům pomoct a hrál výborně - nebojácně, důrazně a s chutí. Jedním slovem paráda. Další velká pochvala putuje ke Štěpánovi Gernatovi v brance, protože kluky několikrát výborně podržel. Samozřejmě pochvalu zaslouží celý tým, protože zápas příkladně odmakali.