Žáci - mladší: Mistrovský zápas s týmem Třebše, doma, výhra 3:2

KDY: sobota 19.5.2012
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Třebeš B 3:2 (2:2)

Branky: Žaba Jan, Flégl Martin, Jukl Štěpán

No, nevím co se stalo, ale dneska byl na place úplně jiný tým než pátek v Malšovicích. Samozřejmě nám hrálo do not, že hosté nebránili v šesti a chtěli hrát fotbal a taky, že část hostů měla dnes v nohách 3 krajské zápasy, ale na druhou stranu mohli střídat na rozdíl od nás 2 sedmičky.
Ale naši borci hráli dnes špičkově. Došlo ke změně v sestavě i rozestavení a nejspíš k lepšímu (dobrá práce kouči).
Celý zápas byli naši lepší, vyhrávali souboje, dobře kombinovali a výhru si jednoznačně zasloužili. Ale legrace to nebyla - gól jsme dostali už v druhé minutě, když si naši stopeři dávali předost a Péťa Hloušek protlačil do naší branky takovou šmudlu. Ale naši se nesesypali a skóre otočili. Hlavně gól Marti Flégla na 2:1 nůžkami by mohl být na Nově vysílán v pořadu Borec na konec.
Výhra se nerodila snadno, ale všichni do jednoho zápas příkladně odbojovali a výhru vydřeli v posledních minutách. Jen škoda, že ze situací sám na brankáře dáme jeden gól z 5 šancí.
Specielní pochvaly: Bertík - král hřiště (na to že je ročník 01, tak dneska ho zdobila klička, odvaha i příhra - špica), Rooňas - neúnavný hoblovač pravé lajny (myslím, že jsme mu našli místo, které mu maxímálně sedí - neprohrál snad jediný souboj, opět ročník 01), Marťa Flégl - za to, co toho naběhal a odmakal (a za výbornou souhru s Hýňou) a Jéňa, který po delším čase odjezdil celý zápas až do konce a vyhrál všechny hlavy a souboje.