Žáci - mladší: Mistrovský zápas v Dohalicích, výhra 7:0

26.05.2012 - 13:00

KDY: sobota 26.5.2012
Na hřišti v Dohalicích
ZÁPAS: Sokol Dohalice - FK Černilov 0:7 (0:1)
SRAZ: 10:45 u kabin nebo 11:15 na místě
Nominace: všichni mladší žáci + z elévů Bertík s Náťou

0:1 Flégl - 0:2 Horák, 0:3 Hovorka, 0:4 Žídková, 0:5 Horák, 0:6 Čuda, 0:7 Flégl

S dneškem jsem spokojen. Domácí byli nepříjemní a důrazní, ale nedorazily jim některé opory, takže celý zápas odehráli bez střídání. Soustředili se na totální defenzivu + brejky, což nám moc nesedělo a také jejich brankář byl fantastický a v prvním poločase je hodně podržel. Nedali jsme šancí na několik utkání.
Do druhé půlky jsme přesto šli klidně a trpělivou hrou jsme si šance stále vytvářeli. Postupem času domácím ubývaly síly a zápas se změnil v naši exhibici po třetí brance, kdy Míra Rejnek našel před brankou volného Kubu Hovorku. Hře rozhodně pomohlo posunutí Natálky na pravou stranu zálohy, Bertík zase naopak výrazně ožil na prevém beku.
Kuba v bráně se nudil, na naši branku nic nešlo, nicméně dobře rešil výběhy a konstruktivní rozehru nohou. Opravdu bylo potřeba mít jistého gólmana.
I když nám dnes chybělo víc pohybu, nabídka a přehled, tak jsme proti obrannému bloku hráli slušně - všechny do jednoho dnes chválím.

Nezapomeňte, že ve středu zajíždíme na zápas do Roudnice, kde už opravdu půjde o "bednu".