Žáci mladší: Osmý jarní turnaj - v Týništi, jen bodík za plichtu

Omluvenky: Míša Hovorka, Jířan, Vondris, Luka Veselovský,
Kuba a Kuba, otazník je nad zraněným Dominem

A jak to dopadlo?

Výsledkově bída, herně to tak zlé nebylo. Ale prostě nejsem takový stratég, jako Petr, kterého vyšlu s torzem týmu a on stejně boduje.
K omluvenkám nakonec přibyl i Krejzič, takže když chybí 5 borců ze základu tak se to holt projeví i na našem širokém kádru.

FK Černilov - FC České Meziříčí   1 : 1 (1 : 0)
(Svatoň 1x)
Začneme tlakem, převahou a slušnou kombinací. Spálíme 3 loženky, Honzík napálí tyč, takže poločas je hubených 1 nula. Pokyn zněl dát rychlou pojistku, ale to se nepovedlo. Ze závaru neodkopneme míč a důraznější  soupeř je o půl kroku rychlejší. Snahy o obrat nikam nevedly, chybí lepší finální přihrávka. Takže takový nemastný-neslaný zápas, který prochrápeme.

FK Černilov - Třebeš   1 : 2 (1 : 0)
(Bešík 1x)
Zvláštní zápas. V první půli se víceméně bráníme, ale vyhrajeme ji po krásné Béšově akci, kdy si vychutná stopera hostí a pak i gólmana. V druhé půli jsme nebezpečnější, žívejší, ale šance nedáme. Naopak dostanem 2x fíka po akci, kdy se ukopnem nebo nám podklouzne balon pod nohou a je z toho průšvih. Ke konci zápasu už hrajeme na risk se 4mi útočníky a z megašance nedá tuším Chuďas - vychytá nás gólman soupeře.

FK Černilov - Týniště   0 : 4 (0 : 3)
()
První půle tragická. Dostaneme dva rychlé od vetších a důraznější borců domácích, pak svěsíme hlavy a odchodíme ji. Druhá půle je o dost lepší, vyšleme Chuďase tvořit, Máťa se výborně zhostí role stopera a hra je vyrovnaná. Bohužel dorostenecký stoper domácích se dnes dobře vyspal, hladce oholil a hlavně nás k ničemu nepustil.

Hlavy nahoru, kromě první půle s Týništěm jsme předvedli slušný výkon, musíme přidat v dynamice, startu na balon a pak standardně v koncovce. Speciální pochvala pro Míru - je vidět, že chodí poctivě trénovat a lepší se zápas od zápasu.