Žáci mladší: Osmý turnaj - na Novém HK

Soupeři:
Nový HK, Chlumec, Roudnice
Nominace: všichni

Je hodně marodů, doufám, že další nepřibudou.
Víte co nás čeká ve skříni, že ...

A jak to dopadlo ?

Černilov - Nový HK 1:2
(Bešík)
Lídra tabulky jsme sice potrápili, ale výkon nebyl vůbec kvalitní. Začneme hodně lehkovážně - rozehra lítala rovnou na kopačky soupeře. Věříme, že se nemůže nic stát a dostaneme 2 rychlé fíky. Přežijeme několik závarů (naše břevno zvoní minimálně 2x) a trochu se vzpamatujeme. Do druhé půle už jdeme srovnaní a přidáme kvalitu, druhý poločas sice vyhrajeme 1:0, ale je nám to ... platné.

Černilov - Chlumec 6:0
(Veselovský 3x, Bešík, Krejza, Chudý)
Soupeř věkově a výškově na naší úrovni, takže už to bylo "o něčom jiném". Po mytí hlav v kabinách hrajeme výrazné lépe. Dokážeme zakombinovat a soupeře přehráváme. Hodně nám pomůže, že 2 branky šly na vrub nejistému gólmanovi. Když dáme 4tou branku, tak kvalita jde zase dolů, protože si každý nejednou chce dát sám branku, takže místo přihrávky radši jdeme do 3 hráčů nebo střílíme z nesmyslného úhu. Přesto musím kluky pochválit za řadu fotbalových akcí a třeba to co předvedl Lukáš ročník 06 opravdu nemá obdoby - dělá si se soupeřovou obranou, co chce a to ještě trestuhodně zahodí poslední akcí sám na gólmana v posledních vteřinách.

Černilov - Roudnice 0:1
()
Zápas na pytel. Dostaneme z kraje fíka tradičně od Chvojky a pak celý zápas neúspěšně dobýváme svatyni soupeře. Brejky soupeře zneškodní výborný Míša v kase, ale mraky našich šancí nedáme, jsme v křeči. 2x luxusně zakončujeme do vinglu jako přes kopírák, ale gólman hostí taky jako přes kopírák konečky prstů vždy vyškrábne, trefíme tyč, ale hromadu ofezivních akcí řešíme zbrkle nebo nekvalitně. Samozřejmě tomu přispívá přesunutí špílmachra Šaldy na stopera - nejde nám přes něj projít. Škoda, hratelný zápas a naložíme s ním mizerně.

Jmenovitě děkuji Milošovi za vyřešení mého problému s dopravou a všem za poctivou práci. Stále nám chybí ještě více rozvahy v kombinaci abysme se zbytečně nevystavovali do složitých situací. V příštích trénicích se zaměřím hlavně na pohyb, první dotyk a narážečku.

Tréninky stále 17:00 - 18:15 (cca. dle světla) raději přijďte dříve, ať toho uděláme více. Apeluji na marody - je třeba začít chodit trénovat.
Neděle - turnaj v Černilově od 9ti, hratelní soupeři, tak snad se konečně sejdeme v plné sestavě a uděláme si radost ;-)