Žáci mladší: Pátý podzimní turnaj na Novém HK, 2 výhry a slušný výkon

Jičín, Nový HK, Hoříněves/Smiřice
Nominace: všichni
Omluvenky: Domino, Boben, Luka Veselovský, Jelda, Kubas

Další omluvenky bych už viděl hodně nerad.
Auto beru, můžu někoho po cestě naložit.

A jak to dopadlo ?

Vzhledem k počtu omluvenek nad očekávání dobře. Neuspěl jsem s posilami na poslední chvíli, takže jsme turnaj odehráli s dvěmi hráči na střídání z toho bralo Krejziče koleno, Cejzliče stehno a mne nervy.
Sestava: Vrabec - Petrikovič, Hovorka, Havelka - Svatoň, Bešík, Havel - Krejza - Petrásek, Cejzlar

Černilov - Jičín 2:0 (0:0)
(Krejzič, Paprika z PK)
Bez řady opor jsme se dost hledali, výkon nebyl vůbec optimální. Chyběla hlavně finální přihrávka, kterou naši rychlíci Milhaus s Tomem postrádali. Hodně nám zatrnulo, když jsme propadli v obraně a soupeřův útočník se řítil úplně sám na Tobíka, ten ale vytasil zákrok z kategorie zázračných a střelu podél nohy vyškrábl. To byla naštěstí poslední šance a pak jsme se srovnali a naše šance přicházely. Nejdřív Béša sám ale tísněn narve střelu přímo do velikého gólmana, ale aktivitou hýřící Krejzič se po zásluze se dostal k pěknmu zakončení a střelu uklízí k tyči. Pojistku přidal Paprika, když proměnil péňu po faulu gólmana na rychlonožku Mildu. Pokyn zněl jasně: "Kopat jde ten, kdo na penaltu má koule" ;-)

Černilov - Nový HK 1:2 (1:1)
(Cejzlar)
Oproti minulému společnému zápasu to herně z naší strany bylo o dost lepší. Opravdu výborně odbojované, soupeře jsme k moc zakončením nepustili. Šancí jsme měli také dost, ale ujmula se jen trefa Luky Cejzlara, který oproti minulým zápasů přitvrdil na střele a vymetl z nájezdu šibenici. Jednou nás soupeř dobře vykombinoval a podruhé zadrbeme balon v záloze, hrajeme si s ním v obraně, přijde vykulení na nohu soupeře a utěšená střela. Škoda, minimálně k bodu bylo blízko.

Černilov - Smiřice/Hoříněves 2:0 (1:0)
(Krejzič 2x)
Dáme branku hned v první minutě, kdy Krejzičovu střelu na prostředek gólman podcení, takže se nám hraje lépe. Bojujeme a jsme více na polovině soupeře, dobré pozice si vytvoří Milda, Lukáš i Karlos, ale hodně ouzko je nám v druhé půlce kdy soupeř má 5ti minutovku několika šancí, kde nás zase drží Tobík a obrana odvrací s obtížemi. Do otevřené obrany se nám pak povede pěkný brejk a Tom s přehledem podél gólmana rozhoduje.

Opravdu smekám před výkonem Tobíka, první mistrák v kase a famózní výkon. Dneska nás moc podržel.
Špička fungovala obrana, kde jsem radši ani nestřídal, v záloze nám chyběla Lukášova příhra, ale doháněli jsme vše bojovností a opět vynikající byl Krejzič na hrotu. Dobrá práce, borci !