Žáci - mladší: Pohárový zápas v doma s FC HK, prohra 0:12

09.05.2012 - 18:29

KDY: středa 9.5.2012
Na domácím hřišti
ZÁPAS: FK Černilov - FC HK C 0:12 (0:3)
SRAZ: 16:00 na hřišti

Dneska naši borci dostali fotbalovou lekci.
Je vidět, že nemáme dostatečně široký kádr. Chyběly opory z neděle Tomáš s Hyňdou a dlouhodobí marodi Adam, Štěpán nebo Roman. Nabrali jsme posily z elévů, ale stejně to nestačilo. Dopoledne ještě ti nejstarší odehráli celé na Coca-cola cupu a aby toho nebylo dost, tak některé hvězdy dorazily s bolístkami. Zato hosté dojeli s komplet krajským kádrem, včetně střídavek. Točili 2 celé sedmičky a bylo otázkou času, kdy se prosadí.
Začátek ještě šel, slušně jsme bránili a hrozili jsme z protiútoků. Ale po prvním gólu následoval rychle druhý a bylo vidět, že dneska to nepůjde. Nebyla síla, vůle ani kvalita.
I takový zápas klukům něco dá. Kluci si navíc vyzkoušeli co už umějí jejich vrstevníci na špičkové úrovni. Musíme se zvednout a v sobotu ukázat v Malšovicích kvalitu. Dnes se mi nejvíc líbil v druhém poločase Rooňas, který dřel a vybojoval spoustu míčů a Vojta v bráně, který ještě několika loženkám zabránil.