Žáci mladší: První jarní turnaj - doma v Černilově, 2 zápasy - 3 body

nejpozději 8:15 hod. u kabin
Soupeři:
Třebeš, Roudnice
Nominace: všichni

Hrálo se za ideálního počasí, co ideálního nebylo, že kromě Jíři, který hrál v Trutnově, přikulhal na zápas Marťas s pochroumanou nožkou. Takže 2 hlavní týmová defenzivní esa nemohla nastoupit. Museli jsme tak maličko zaimprovizovat.

Černilov - Roudnice 1:0 (0:0)
(Bešík)
Standardní soupeř, se kterým se už asi nemůžeme nějak vzájemně překvapit. Úkol pro nás byl jasný - špílmachr Chvojka nejsmí dostat ani centimetr místa. Úkolu se na jedničku s hvězdičkou zhostil prcek Lukáš za vydatné dopomoci Krejziče, takže se tahoun hostí k moc vážnějším akcím nedostal. Zápas byl vyrovnaný, my jsme hned z kraje spálili 3 tutovky a v první půlce jsme měli balón víc na kopačkách. Za to v druhé půli měli víc šancí hosté, ale branku jsme dali my, když Béša chladnokrevně proměnil samostatný nájezd po Lukášově příhře.
Velice dobrá práce - odmakané na 1*.

Černilov - Třebeš 1:8 (0:6)
(Krejza)
V první půli bylo úplně všechno špatně. Dostaneme gól v první minutě, za chvíli druhý, v 11té minutě už je to 0:4. Klasika - jakmile prohráváme, tak svěsíme hlavy a přestáváme hrát. Takže zbytek poločasu je naprosto bez pohybu, bez chuti a zápalu. Soupeř si s chutí zastřílí a zakombinuje.
V druhé už to bylo maličko lepší, mícháme sestavou, zkoušíme kluky na různých pozicích. Hru to moc nezkvalitní, ale alespoň v defenzivě jsme pozornější.

Nebýt výbuchu v prvním poločase s Třebší, tak by byla se dneškem spokojenost. Příští neděli můžeme zabojovat o nápravu. Musíme se však sejít komplet.