Žáci mladší: Sedmý jarní turnaj doma, jen 3 body

20.05.2017 - 09:00
20.05.2017 - 12:00

A jak to dopadlo ?

Tentokrát jsme se museli poprat s velkou marodkou. Navíc to bylo jak u chlapů, spousta bolístek, nic moc životostpráva. Boben kulhal s bolestí baty, Lukáš celej čerstvě sedřenej, Paprika po koncertě ve Výravce doráží na poslední chvíli. Žádná hitparáda.
Takže jsme byli moc rádi, že dorazili kluci ze starší přípravky vypomoct.

Černilov - Třebeš 1:0 (0:0)
(Veselovský)
Vcelku koukatelný zápas. Třebešské 05 pětky se snaží o kombinační hru, takže se dalo vidět pěkné akce na obou stranách. Díky Krejzičově absenci jsme se potýkali s problémy v koncovce. Dali jsme 2x tyč a jednou břevno a rozhodující branku až v poslední minutě, když si nepřesně kopnutý roh srazil do brány gólman. Tady se mi líbila hra obrany, hlavně Tierák byl aktivní - vyhrával souboje a balon dobře rozdával.

Černilov - Olympia HK 0:1 (0:1)
()
V druhém zápase se hrála nefalšovaná holomajzna z obou stran. Chyběla fotbalovost a kombinace, takže se převážně nakopávalo a bojovalo. Tentokrát si obrana vybrala několik slabších chvilek, korunou bylo, když Mišák namaže útočníkovi soupeře, ten sám na Tobíka nezaváhá a prohráváme. Soupeř byl směrem dopředu vcelku neškodný a laciná branka nás hodně znervózněla. Děláme jednoduché chyby v rozehře, nekombinujeme, necháme se rozhrazovat hrubou hrou některých hráčů soupeře. Z toho rezultuje podráždění, oplácení, frustrace. Přesto si šance vytváříme, ale nedáme nic. Míchání sestavou nic nevyřešlo. Paprika má branku na noze minimálně 2x, ale pokaždé trefí golmana stojícího v prostředku branky, Míša Hovorka nastřelí břevno. Ale herně opravdu hrůza, mám pocit, že se projevil i laxní přístup k tréninku některých borců.
Musíme se soustředit na fotbal a svou hru a neřešit co měl a neměl být faul.

Reparát můžeme složit už příští neděli na Novém HK.

Moc děkuju mlaďákům z přípravky, že nám pomohli, jinak bysme dnes snad asi ani početně nedohráli.