Žáci mladší: Šestý jarní turnaj - zase doma, 4 body

Soupeři:
Solnice, Třebechovice, České Meziříčí
Nominace: všichni + Luka Veselovský, Paprika z elévků
Omluvenky: Jelda s Dominem pařej, Matyho jsem dlouho neviděl, Kuba je domlacenej

Doufám, že dorazíme v hojném počtu, chceme se totiž fotit na medailonek před Memoriálem. Takže ráno pěkně načesat.

A jak to dopadlo ?

Co se týká počasí super, foto taky klaplo, jen výkon nebyl ideální.

Černilov - Solnice 1:1 (1:0)
(Bešík)
Soupeř přivezl o hodně menší hráče než nasadil minulý týden doma. Takže jsme měli permanentní převahu. Už po poločase to mělo být 4-5:0, ale ne s tutovkama nakládáme hodně mizerně a v druhé půli jsme potrestáni z brejku. Jdeme 5x sami na kasu, trefíme 2x tyč, máme spousta závarů, ale žádný efekt. Z naší strany příliš profesorský výkon, bez větší bojovnosti.

Černilov - Třebechovice 0:1 (0:1)
()
Dnes nás nejslabší výkon. Třebky hrály moc dobře v defenzivě a prakticky nás nepustily do žádné šance. Jinak se bojovalo ve středu hřiště a zápas byl vyrovnaný. O bodech rozhodl náš nedůraz v jedné chvíli u našeho vápna.

Černilov - České Meziříčí 2:0 (1:0)
(Strnad, Krejza)
Hodně podobné prvnímu zápasu. Nastěhujeme se na polovinu soupeře a spalujeme šance. Takže se skoro celý druhý poločas klepeme, jestli nám náhodou zase někdo neuteče. Naštěstípřidáváme Krezičem pojistku a nemusí nás mrzet, když nedáme zase sami na gólmana ani sami na nepohyblivého (ležícího) gólmana.

V silnější sestavě už se asi těžko někdy sejdeme. Proto mne dnešní výsledky mrzí.
Ale evidentně je to o hlavě. Nastupujeme proti týmům, kteří jsou tabulkově pod námi, takže hrajeme profesorsky bez chuti se porvat a bojovnosti. O té je to především - bez rychlého startu na balon, nabídky několika hráčů, napadání nemůžeme krajské soupeře válcovat. Asi to byla křeč z prvního zápasu, který jsme měli jasně soupeře přestřílet a zůstalo nám to v hlavách. V týdnu zapracujeme na výbušnosti a koncovce a příští sobotu v Chlumci bude líp. Asi dnes nejspolehlivější výkon podal Chuďas, který s pozice stopera řídí obranu naprosto s přehledem.