Nominace: všichni (omluvenky zatím Jelda, Matouš, Míra)

A jak to dopadlo ?

Hráli jsme proti prvním třem týmům v tabulce, takže nešlo o nic jednoduchého a každý bod byl sukces.

Černilov - Brychta 0:4
()
První utkání s Nováčem jsme sice začali pěkně - Honzík obral o míč soupeřova beka a šel sám "na kasu", ale neproměnil. Pak převzal iniciativu soupeř a moc jsme se k zakončení nedostali. Ale bráníme slušně, tak se 14 minut nic neděje. Pak poprvé nepřikryjeme soupeřova špílmachra Brychtu a už se vezeme. V druhé půli nám přidá ještě 3. Na zvrat nemáme sílu, soupeř je starší a vetší.

Černilov - Třebechovice 2:1
(Bešík 2x)
Po nepovedením prvním zápase jsme totálně překopali řady. A změny pomohly. Hrajeme pěkný kombinační fotbal, soupeř nestíhá a často fauluje, takže zápas hodně bolí. V druhé půli se prosazujeme a trestáme chyby v rozehrávce soupeře Béšou a i když další tutovky nedáme, nevadí, kontaktní gól dostáváme až v posledních vteřinách.

Černilov - Olympia HK 2:4
(Mouček, Bešík)
Proti kvalitnímu soupeři začneme aktivně. Martin Mouček vymotá 2 beky a je sražen ve vápně, ale nařízenou penaltu vyškrábne výborný gólman domácích. Hraje se nahoru a dolu, vcelku vyrovnaný zápas. My toho dost spálíme a tak jen dotahujeme. Za stavu 2:3 nedáme a po čtvrté brance už nemáme sílu. Ale herně to bylo slušné, šancí jsme měli dost, jen ta koncovka.

Se dneškem vcelku spokojenost. První zápas byl hodně nepovedený, zahráli jsme hodně pod své možnosti, ale druhé dva už měly kvalitu.
Podle slibu jsem nainstaloval a rozjel CoC, ale asi budu potřebovat nějakou pomoc v začátcích, trochu tápu

A počítejte s tradičními akcemi - Út, Čtv - trénink od 17ti + mistrovský turnaj v neděli od 12:30 v Třebši, soupeři budou hratelnější, tak jen abysme se sešli v plné síle.