Omluvenky: snad jich moc nebude, máme souběh s SE

Sestava: Vrabec - Voslař, Hovorka, Havelka - Petrikovič, Bešík, Havel - Krejza.
Střídali: Brož, Márta, Cejzlar.

FK Černilov - FC Olympia HK/TJ Sokol Malšovice   3 : 1 (1 : 1)
(Krejza 3x)
Na zadním tréninkovém hřišti, které je opravdu malé a nerovné se fotbal hrát moc nedal. Bylo to hodně o bojovnosti, na kombinace a náběhy chyběl prostor. Prospali jsme opět začátek zápasu. Rychle prohráváme, ale na štěstí jsme nepanikařili, a snažili jsme se soupeře přehrát. Do poločasu se nám povede vyrovnat. Soupeř nás ale v prvním poločase hodně zlobil rychlými protiútoky, se kterými jsme měli hodně starostí. Ve druhém poločase soupeři trochu došel dech. Druhý zápas po sobě bez přestávky je v nohách opravdu znát. Ve druhém poločase jsme přidali dva góly a zápas si relativně v poklidu pohlídali. Důležité vítězství pro posílení našeho sebevědomí.

FK Černilov - TJ Sokol Třebeš II   3 : 2 (2 : 2)
(Krejza 3x)
Zápas začal ve vysokém tempu. Odpočatý soupeř a my měli v nohách první zápas. Úvodní tlak domácích jsme přestáli, a z ojedinělé akce jsme se dostali do vedení. To nám nevydrželo dlouho, po naší chybě necháme soupeře rychle vyrovnat. A scénář se opakuje , soupeř nás tlačí, my dáme gól na 2:1, a opět velice rychle po dalším našem nedorozumění soupeř vyrovnává. Ve druhém poločase se hlavně bojuje, domací mají více příležitostí ke skórování. Trochu nám docházely síly, a na to že bychom mohli dát branku bych si rozhodně nevsadil. Spíš to bylo otázka času kdy inkasujeme. Kluci se ale vydali ze všech sil a ve třetí minutě nastavení třetí brankou rozhodujeme o našem šťastném vítězství.

Dnes to bylo hlavně o bojovnosti a důrazu. Všem klukům patří pochvala. Obrana hraje spolehlivě, hodně pomáhá golmánkovi, který v bráně podává solidní výkony. Nerad to dělám, fotbal je týmový sport, ale už dlouho se odhodlávám pochválit někoho konkrétně. Dnes se střelecky probudil Krejzič. Na hrotu útoku odvádí velký kus práce a dnes mu za ni jsou odměnou i dva hattricky. Ve středu zálohy se mě dlouhodobě líbí Béša, k podpoře útoku ještě neúnavně hraje dozadu, obraně tím hodně hodně pomáhá. A dnes hlavně ve druhém poločase druhého zápasu jezdil po křídle dopředu Kubas, jeho vysunutí do zálohy přineslo oživení v útoku. Je ale potřeba aby se zapojili a pomohli nám i střídající hráči, tam máme velké rezervy.