Žáci mladší: Třetí jarní turnaj - v Týništi, vezeme 4 bodíky

Soupeři:
Třebechovice, Týniště, Chlumec
Nominace: všichni + Luka Veselovský, Paprika, Bobča z elévků
Omluvenky: Jirka má souběh, Míra sádru, Domino akci, Jelda nakupuje, Maty omluven

Čekají nás hned první dva týmy tabulky, ale užijem si to ;-)

A jak to dopadlo ?

Vzhledem k dalším omluvenkám jsme si museli půjčit 3 starší elévky, takže jsme moc rádi, že nebyl souběh, protože nevím s kým bychom jinak hráli. Tuto situaci musíme promptně řešit.
Báli jsme se počasí, ale dopadlo to OK, žádný děšť. Hřiště hrbolalé, místy vydrbané, ale to bylo stejné pro všechny.

FK Černilov - SK Týniště nad Orlicí   0 : 0 (0 : 0)
()
S lídrem tabulky jsme sehráli výborný a vyrovnaný duel. Hrál se kvalitní fotbal z obou stran, kde dominovaly obrany. Hostující stoper patří výškou a důrazem někam do dorostu a tam se přes něj dalo projít ztěžka. Přesto na obou stranách zazvonily tyčky (za nás Chuďas) a tak zápas mohl dopadnout jakkoliv. Remíza je spravedlivá.

FK Černilov - SK Třebechovice   2 : 1 (1  : 1)
(Petrikovič 2x)
Další vyrovnaný zápas. Třebechovickým se sice nedaří výsledkově, ale mají v kádru šikovné fotbalisty. Hra se přelévala. Začneme velkým náporem, ale jakmile se soupeř dostane poprvé za půlku dostaneme góla, to nás hodně omráčí. Naštěstí ještě do půle srovnáme když jeden z nejmenších borců na place Paprika vyskočí jako Michael Jordan na Chuďasův čechraný balónek a hlavou (!!!) zavěsí.
V druhé půli se zase hraje vyrovnaně a nás zase vysvobodí dnes výborně hrající Paprika. S Krejzičem neúnavně napadali rozehrávku, až z toho byla akce 2 sami na gólmana, kterou Ondra s přehledem zakončil.

FK Černilov - FK CHlumec   1 : 2 (0 : 1)
(Hovorka 1x)
V prvním poločase jsme nastoupili jako mistři světa a na s chutí hrajícího soupeře jsme vůbec nastačili. Chyběla dynamika, důraz, kombinace. Hrůza. Šteští, že jsme dostali jen jeden fík, byť totálně zbytečný - obrana si přehazuje balon jako horký brambor, 2x ho máme dobře na noze, můžeme ho posunout ofenzivním hráčům, ale po zadrbávce nás soupeř trestá.
Po poločasové poradě na plac nastoupil úplně jiný tým. Tentokrát jsme soupeře k ničemu nepustili, neúnavně ho tlačili. Ale branku jsme vstřelili jen jednu a bohužel i jednu po obdrželi po rohu. Rozhodují detaily - ten roh nemusel být, vcelku v pohodě se dal balon odehrát, zase máme míč na noze, škoda.

Dnes kromě první půle s Chlumcem borci předvedli výborný fotbal, za který je moc chválím.
Vzhledem k tomu že hrajeme téměř výhradně s ročníky 04,05,06 špička !