Žáci - starší: Mistrovský zápas v Dohalicích, prohra 4:3

ZÁPAS: Sok.Dohalice -FK Černilov 4:3 (3:0)
Rozhodčí: Čožík
Diváků : 15
Sestava: Kollátor - Lamla, Pražienka(K), Jan Žaba (66.Gernat), Dolejší - Šmied, Kundrt, Obzina, Hyn.Horák - Dědek, Flégl (55 Jakun Žaba)

Branky: 2x Kundrt, 1x Šmied

Absence třeba i jediného staršího žáka v sestavě bude asi na podzim vždy citelně znát a to i přesto, že mladí elévové a žáci dnes, především ve druhé půli, dokázali poctivě zabojovat. A to hráli proti klukům o víc než hlavu vyšším a dva roky starším. Důraz domácích byl v první půli rozhodující. Dokázali navíc vystřelit z dálky. Z přímáku se ujali vedení, pak pohodlně dorazili Kollátorem vyražený míč. My se dostali do šancí jen občas: Kundrt, Obzina a Flégl úspěšní nebyli. Bouřka v kabině o poločase pomohla až později. Kluci se za chladného počasí vyrovnávali s protivítrem a navíc opět z přímého kopu inkasovali počtvrté. Až po přízemním pokusu Dolejšího usměrnil ve vápně míč k tyči Kundrt. Když Láďa o chvíli později levačkou trefil pod břevno, Černilov ožil, ale ze snahy vytěžil jen snížení na 3:4. Po Kundrtově rohu se trefil halfvolejem pod břevno do té doby nevýrazný Šmied. Domácí byli nebezpečnější, silovější.