Žáci starší: Třináctý zápas v Nové Pace, i přes personální krizi vezeme 3 body

28.10.2017 - 10:00
28.10.2017 - 11:38

Krátce a stručně:

Sestava: Vrabec - Havelka, Fiala, Jaroš, Voslař - Petrikovič, Bešík, Krejza, Brož - Chudý, Veselovský - střídal Hovorka

Nová/Stará Paka - Černilov 0:3 (0:0)
(Jaroš 2x, Petrikovič)
Konečně jsme narazili na soupeře, který je věkově na tom podobně. Dokonce měl v základu několik 06, takže věkový průměr jsme asi letos poprvé měli vyšší my. My jsme měli ale problém dát sestavu dohromady, omluvilo se celkem 7 hráčů, takže na střídání byl jen jeden, no alespoň nikdo v nevlídném počasí nemrzl na střídačce moc dlouho. 
První poločas byl vyrovnaný, dokonce nebezpečnější byli domácí, kteří hráli pěkný kombinační fotbal. My jsme se nemohli prosadit přes obří duo stoperů, ten vyšší z nich měl 189 cm a 80 kg (v 14 letech) a každý souboj s ním bolel.
V druhé půli jsme vysunuli na hrot Davida Jaroše, který jediný má trochu lepší parametry na souboj s domácím obrem, zlepšili práci zálohy - Krejzič ukázal, že má dvoje plíce a Béša si vzal na starosti domácího tvůrce hry. Obecně jsme přidali všichni a najednou šance přišly a hlavně David ukázal, že obul střelecké kopačky. V posledních minutách domácí vysunuli obra na hrot, takže jsme raději posunuli Chuďase dozadu, ale i tak se probil několikrát do vápna a pár akcí smrdělo brankou, ale se stěstím nám tam nic nespadlo.

Dobrá práce, chválím všechny statečné účastníky !