Žáci starší: Vítezný přátelák na umělce na Malšáku

21.01.2018 - 08:00
21.01.2018 - 10:00

KDY: neděle 21.1.2018
KDE: Všesportovní stadión FC HK v Malšovicích (umělá tráva)
SRAZ: 7:30 hod. na místě
Soupeř: 
Sokol Třebeš dívky juniorky

A jak to dopadlo?

Sestava: Hejtmánek - Voslař, Urban, Hovorka V., Havelka - Vrabec, Bešík, Hroneš Dominik, Myšák - Hovorka M., Sekyra

FK Černilov - Sokol Třebeš dívky juniorky   2 : 0   (1 : 0)
(Hovorka M. 1x; Hroneš 1x)

Po roce jsme měli opět možnost zahrát si v zimě venku na kvalitním terénu. Loňskou zimu jsme si zahráli vítězný přátelák na umělce na Malšáku proti FC HK dívky starší žákyně, a téměř po roce druhý opět vítězný přátelák a opět proti starším dívkám, tentokrát juniorkám s Třebše. Počasí na leden ideální, umělka čerstvě shrnutá, co si víc přát ...

Po zápasové odmlce, poslední mistrák jsme hráli 11. listopadu, a i přes hodně poslepovanou sestavu, jsme předvedli velice slušný výkon. Vydrželi jsme fyzicky 2 x 40 minut bez střídání. Kombinace nebyly úplně ideální, ale bojovnost a nasazení nechyběly. Mrzí jen, že se nás nesešlo víc kmenových starších žáků, abychom se mohli sehrávat na zimní pohár a jarní část soutěže. Díky patří Matějovi, Vojtovi a Dominikovi, kteří nám opět hodně vypomohli.

Tyto zápasy nám dají mnohem víc než turnaje v hale na malém hřišti, v rozestavění 4 + 1. Pro příště by bylo pouze lepší se sejít kompletnější. Je škoda, když se podaří zajistit kvalitní velkou umělku, ji plně nevyužít.