KDE: hřiště v Černilově
ZÁPAS: Černilov- Skřivany 4:4 (2:1)

Rozhodčí: Merbs udělil jednu žlutou kartu soupeři

Sestava: Hofman -Lamla,Dolejší, Kundrt (50.Kollátor), Hlaváč - Pražienka (35.Panenka),Ličman, Pánek, Pekárek (35.Daněk) - Šmied, Roubal (50.Obzina)

Diváci (a vesměs to byli rodiče), kteří se na zápas přišli podívat sice viděli dramatický zápas plný branek, ale také zbytečnou ztrátu dvoubrankového vedení.Už ve druhé minutě kluci nedokázali pořádně odkopnout míč z vápna a po dvou rohových kopech se hosté prosadili důrazem (takto nějak podobně nakonec padly všechny inkasované branky Černilovských). Domácí se probudili až v 10.minutě a hned brankově, po rohu Kundrta se až napodruhé trefil Pražienka. O dvě minuty později už kluci dokázali skóre otočit, když Pekárek využil chyby obránce, šel důrazně za míčem a prostřelil brankáře. Do konce poločasu pak stála za zaznamenání jen šance Roubala, která skončila nad. Domácím pak vyšel nástup do druhé půle, když Šmied zastavil míč Ličmanovi a ten se trefil pod břevno. Kluci se tak mohli, zdánlivě bezstarostně, vystřídat. Skřivanští ale kousali. Po 40.minutách hry se obrana nechala po rohu přehlavičkovat. Téměř vzápětí ale Černilovští opět odskočili na vedení o dvě branky. Po rychle vhozeném autu dostal míč na levou stranu Roubal a těmito situacemi si dokáže většinou poradit. 4:2. Následovalo další střídání. Skřivany neúnavně bojovali a naši kluci se dostali už jen k pokusu Pánka z dálky. Pak přestali útočit a opět nezvládli standartku hostů. Přímý kop Skřivan šel na zadní tyč, kde se obrana nechala přetlačit. Hosté ožili a domácí jen zoufale a bezradně (nepovedeně) odkopávali, nenašel se nikdo kdo by se dokázal prosadit a rozhodnout. Naopak po zbytečném rohu sice obrana napoprvé míč odvrátila, ale na další vrácení míče do vápna už nikdo nereagoval a hráč hostí pohodlně zavěsil a vyrovnal. Sudí sice mírně nastavoval,ale tlak domácích byl už hodně křečovitý.