3. místo v okrese!

15.11.09 se uskutečnil halový okresní přebor starších elévů. Postavili jsme pouze jeden tým a do budoucna víme, že příště budou týmy dva. Na turnaji nás tudíž nastoupilo 12, jmenovitě: v brance J. Žaba, v poli R. Věcek, J. Hovorka, M. Hynek, M. Rejnek, J. Žaba, A. Beneš, J. Drešer, V. Mach, Š. Gernat, M. Flégl a v dopolední skupině hrál i M. Binar.

skupina B: Probluz A, Černilov, Stěžery B, Třebeš dívky

1. zápas: Černilov - Stěžery "B" - 4:0

(Flégl 2x, Žaba, vlastní)

- soupeře jsme zaskočili brankou v 1. minutě zápasu. Naši borci pak přidali další 2 rychlé branky a zápas se v poklidu dohrával.

2. zápas: Černilov - Probluz "A" - 1:1

(Flégl)

- nejtěžší soupeř ve skupině. Kluci prohrávali, ale zabojovali a zápas skončil remízou a jak se později ukázalo, tak ta nám stačila k postupu do odpolední finálové skupiny.

3.zápas: Černilov - Třebeš-dívky - 4:0

(Beneš, Drešer, Gernát, Flégl)

- potřebavali jsme nastřílet 3 góly a více, to jsme splnili a těšili se na finále

finálová skupina: Kunčice, Černilov, Chlumec nad Cidlinou, Kobylice

1. zápas: Černilov - Chlumec nad Cidlinou - 0:4

- soupeř byl herně, pohybově, fotbalově úplně někde jinde! Proto tak jasný výsledek.

2. zápas: Černilov - Kunčice - 0:1

- na tohoto soupeře jsme si věřili! Bohužel jsme po chybičce inkasovali a na obrat již nebyly síly a ani čas.

3. zápas: Černilov - Kobylice 1:1

(Flégl)

- vývojem v tabulce byl toto zápas o třetí místo! Věděli jsme, že nám k 3. místu stačí i remíza. Dostali jsme se do vedení, které jsme ještě 30 sekund před koncem drželi. Po vystřídání jsme chybou dovolili soupeři vyrovnat, což nám, zas tak nevadilo, protože jsme věděli, že jsme na turnaji skončili 3. Tudíž jsme se po zásluze těšili na bronzové medaile!

Na závěr děkuji všem hráčům za účast a předvedené výkony a rodičům za neustálé fandění.Ve středu 18.11. od 17:00 do 18:00 se uvidíme na tréninku!

Super

Bomba ! Velka gratulace.

A jeste tu je link na slibene fotky.