Na hřišti Lokomotivy HK (Plotiště)
ZÁPAS: Lokomotiva HK B - FK Černilov B   2:2 (1:0)

Branky: 38min 1:0 z penalty, 50min 2:0 , 65min Kříž 2:1  74min Daniš 2:2
Sestava: Luk.Voltr  - Obzina, Kříž, Šmied, Mich. Voltr - M.Hlína, Jelen, Bouchal, Havlas - Daniš, Krejčí (58 Holeček)

V sestavě kvůli různým absencím bylo potřeba udělat neobvyklé změny a hlavně Křížova hra na pozici stopera a solidní výkon obou krajních obránců byl příjemným překvapením. Domácí jsme k ničemu vážnějšímu nepustili, sami jsme se ale do tutovek taky nedostali. Vše důležité začalo v 38.minutě, kdy po faulu domácí proměnili penaltu. Na druhé straně přehodil Daniš s brankářem i bránu. Nepovedl se vstup do druhé půle a po ztrátě míče a rychlém brejku to bylo 2:0 pro domácí. Nerezignovali jsme, naopak zabrali a výsledkem byla střela Kříže z 25ti metrů do šibenice domácí brány. Hra se otvírala na obou stranách, využili jsme toho my. Zvýšená bojovnost se vyplatila a Daniš nekompromisní střelou z hranice vápna do šibenice vyrovnal. O podobný kousek se pokoušeli i domácí, ale Voltr míč zpodbřevna vytáhl na roh a následně do další centru obětavě a úspěšně zasáhl. Poradil si i s brejkem domácího hráče. V závěru domácí tlačili, hra se přiostřovala, ale bod jsme s vypětím posledních sil vybojovali. Za bojovnost zaslouží pochvalu celý tým.

Gratulace

Gratulace k bodu a dvěma krásným gólům, škoda, že je nezaznamenal videozáznam..

Pozitivní zprávou je i to, že bengo zvládlo "samo" zápasové souběhy. Teď jen zaplatit příspěvky a těšit se na další zápasy, další krásné góly a příští sezonu..