Elévové mladší: 10. Mistrovský turnaj, doma

15.04.2012 - 12:00

KDY: neděle 15.4.2012
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Předměřice, Černilov B - Dohalice, Černilov A - Dohalice, Černilov B - Předměřice, Černilov A - Černilov B
SRAZ: 9:00 v kabinách
Nominace: všichni, jak jinak

A jak to dopadlo ?
Dnes se nás sešlo i přes deštivé počasí krásných 18 hráčů. Což je ideální počet na 2 brankáře a 4 čtveřice. Týmy jsme postavili vyrovnanější.
Ačko: Strnad - Havelka, Lankaš, Palma, Hrdina - Petrikovič, Vrabec, Kadaník, Slezák
Bčko: Novotný - Rejnková, Hovorka, Svatoň, Voslař - Jelínek, Zídka, Brož, Briestenský

Černilov A - Předměřice 12:2
(Palma 8x, Hrdina 3x, Havelka)
Hlad po fotbale našich svěřenců byl evidentní. Na hosty z Předměřic vlétli, za 2 minuty jim dali 4 fíky a bylo hotovo. I zbytek zápasu byl v naší řežii.

Černilov B - Dohalice 7:2
(Svatoň 3x, Voslař 3x, Brož)

Výborný výkon Marti Novotného v brance a souhra Honzíka Svatoňe s Kubou Voslařem rozhodla. Kluci a holka byli celý zápas lepší a vyhráli zaslouženě.

Černilov A - Dohalice 12:1
(Palma 6x, Hrdina 3x, Havelka, Lankaš, Slezák)
Hosté byli mladší cca. o rok, takže nebylo co řešit. Góly padaly po ukázkových kombinacích a byla radost se na ně koukat. Palmič s Davidem dokázali ťukesem přeběhnout celé hřiště a ještě dávat do prázdné. Ke konci si docela zachytal i Jirka, když jsme si všichni chtěli zaútočit a nechávali útočníky soupeře několikrát něhlídané.

Černilov B - Předměřice 1:2
(Novotný)

Vyrovnané utkání, které se dalo vyhrát. Kuba Voslař šel do brány a nejspíš chyběla jeho příhra.

Černilov A - Černilov B 3:3

Se dneškem jsem velice spokojen. Dlouho jsem dumal, jak oba týmy poskládat a myslím že se povedlo. A když i od soupeře slyšíme hlášky typu "Koukejte, tak tohle je fotbal (na své svěřence po naší povedené akci)" , tak to potěší.
Hlavně všem díky za pomoc s organzací akce. Moc, moc díky.

Fotecky

A jeste nekolik fotek dokumentujici hlavne pocasi

TADY