Elévové mladší: 13. Mistrovský turnaj, na Novém HK

05.05.2012 - 12:00

KDY: sobota 5.5.2012
Na hřišti FC Nový HK
ZÁPASY: Černilov A - Nový HK A, Černilov B - Nový HK B, Černilov A - Nový HK B, Černilov B - Nový HK A
SRAZ: 9:15 na místě, já budu od kabin odjíždět něco málo po 8:45

A jak to dopadlo ?

Krásné počasí bylo svědkěm dnešního trápení. Sešlo se nás dost a kdyby byla třebas Náťa, tak máme krásné 2 čtyřky na oba týmy. V množství hráčů jsme měli oproti domácím jasně navrch, herně to bylo naopak. Náš výkon byl utrápený a bez jiskry. Původně jsme se s domácími dohodli, že Ačka si dají spolu zápas 2x a to samé Bčka. Aby se hráli 4 zápasy o něčem, kde si všichni pěkně zahrají, protože A - B je totálně o ničem. Nicméně domácí po prvním zápase řekli, že si vlastně chtějí týmy prohodit ... No nevím, druhé dva zápasy nikomu nic nedaly, jen Bčka dostaly hodně naloženo. Radši bych 4x prohrál, ale hrál zápas kde musím máknout a bojovat. No snad příště.

Ačko: Strnad - Havelka, Lankaš, Palma, Hovorka, Hovorka, Kadaník, Svatoň, Voslař
Bčko: Briestenský
Novotný, Vrabec, Petrikovič, Slezák, Zídka, Brož, Kvapil

Černilov A - Nový HK A 2:9
(Palma, Hrdina)
Začali jsme slušně. Vedli 2:1, ale pak nám domácí odskočili a naše hra se totálně rozpadla. Domácí měli jednoho na střídání, takže se udrželi v tempu. Nám střídání dvou čtveřic moc nesvědčilo. Hlavně jsme nedokázali dát rychle balon od nohy, balon za obranu a důrazní domácí trestali každou naši chybičku. I přes takový výklep, jsem se těšil na opáčko, ale to nepřišlo.

Černilov B - Nový HK B 0:5
První poločas jsme prospali. V druhém jsme výrazně ožili, ale na vstřelení branky to nestačilo.

Černilov A - Nový HK B 14:2 (zhruba, nestíhal jsem si psát)
(Palma 6x, Hrdina 2x, Lankaš 2x, Voslař, Hovorka, Havelka, Kadaník)
Domácí prckové běhali v chumlu za balonem a když se nám povedla příhra na druhou stranu bylo hotovo. Zápas bez náboje, co nám moc nedal. Nejvíc oceňuju dobře sehrané rohy Marti Kadaníka s Honzou Lankašem.

Černilov B - Nový HK A 0:13
Jak se říká - "Kopání do mrtvoly". Domácí byli o dva roky starší a hodně fotbaloví, takže nás k ničemu nepustili. I přesto se výborným výkonem v bráně blýskl Jirka Slezák a nejjistější hrou v poli Ondra Petrikovič.

Dnešek se nám moc nevyvedl, ale to se stává. Soupeř byl prostě kvalitní.
POZOR: v šatně po nás zůstala riflová čepice s číslem 78, je k vyzvednutí v trénerské kabině.
POZOR 2: v úterý trénujeme normálně, i když je svátek, samozřejmě pokud bude slušné počasí

A proti B

Myslím, že musíme iniciovat změnu. Zpravidla A proti B je o ničem pro všechny - jak pro áčko (hráči hrajím jinak, velmi individuálně, chtějí dát samostatně hodně gólů), tak i pro béčka, protože nikoho nebaví dostat 15 gólů