ZÁPASY: Černilov - Olympia B, Černilov - Slávia
NOMINACE: na trénink, jestli jsem to správně pochytil, tak hlášení jsou:
pole - Hynek, Kadaník, Věcek, Horák, Mach, Flégl, Žídková, Jukl, Obzina, Plhal, Šmied

Hřiště najdete v Orlické kotlině. V podstatě je na druhé straně řeky naproti "lízátkům". Když jedete od Stoleté kolem Intersparu a dojede až na poslední světla - na T-éčkovou křižovatku, tak hřiště je kousíček rovně přes zátarasy, ale šikovnější bude to vzít okolo soudu.

A jak to dopadlo:

Černilov - Olympia HK 3:1
(Flégl, Horák, Žídková)

Oproti minulému zápasu bylo znát, že se soupeř viditelně zlepšil, navíc mu tentokrát pomáhali i starší kluci.
Na soupeře jsem vlétli a třemi rychlými góly jsme zápas rozhodli v už v prvním poločase. Zbytek zápasu jsme rotovali kádr a hra byla vcelku neuspořádaná bez větších šancí.

Černilov - Slávia HK 0:0

Noční můra, která trenéry i některé naše fanoušky málem dovedla k infarktu. Co jsme v tomto spálili za šance se jen tak nevidí. Hra byla vcelku vyrovnaná, soupeř měl silnější hráče spíše na ofenzivních postech, takže příležitostí si naši útočníci vypracovali neúrekom. V první půlce jsme se špatně srovnávali s nadstandardně tvrdou hrou soupeře, i tak jsme měli 5:0 vést. Nezávislí pozorovatelé tvrdí, že domácím rozhodčí odpustil penaltu po faulu na Marťu Flégla.
Druhý poločas kdy rozhodčí vyměnil balón za lehčí to bylo ještě horší. 8x jsme šli sami na bránu, z toho 2x ve dvou. Bez výsledku. Brána byla prostě začarovaná - dát gól nám asi nebylo souzeno, soupeřův gólman čaroval nebo zvonila branková konstrukce, případně jsme byli v zakončení příliš zbrklí.
Příjemně překvapil Kuba Hovorka, kterého jsme zkusili v poli a už se do brány nedostal, protože vidtelně chtěl hrát a byl hodně aktivní.

V tréninku se holt na koncovku budeme muset zaměřit, stejně jako na přesnou příhru v pohybu a start na balon. Dál musíme zlepšit důraz a navíc se musíme naučit chtít balon a nebát se o něj poprat. Mno je toho dost ...