Elévové mladší: 6. Mistrovský turnaj, v Malšovicích, prvmí a vlastně i poslední jarní ztráta bodů

23.05.2010 - 10:00
23.05.2010 - 11:50

KDY: neděle 23.5.2010
Na hřišti v Malšovicích
ZÁPASY: Třebeš B - Černilov, Malšovice - Černilov
SRAZ: 9:00 u kabin nebo v 9:30 na místě
Nominace: všichni

Poslední mistrák sezóny. Hrajeme o stříbro.
Ideální příležitost se hecnout k maximálnímu výkonu !

A jak to dopadlo:

Černilov - Třebeš B 5:0
(Jukl 3x, Kadaník, Šmied)

Soupeř disponoval mladším kádrem, takže jsme nechali hrát převážně mladší ročníky a zkušení kozáci šetřili síly.

Černilov - Malšovice 1:1
(Jaroš)

Zápas o stříbro se nevyvedl podle našich představ.
V prvním poločase nás soupeř zaskočil tvrdou a důraznou hrou. Byli jsme u většiny balonů druzí, nevedla se kombinace. Všichni byli zakřiknutí a nervózní. Měli jsme jedinou vážnější šanci, kdy Rooney pěkně střílel do vinglu, ale domácí gólman se vyznamenal. Za to domácí se do dobré pozice destali několikrát, ale stříleli nepřesně. Gól jsme dostali úplně zbytečně - brankáři se nepovedl výkop od brány, naši záložníci zaspali a nechali soupeřova hráče balon zpracovat a v klidu vystřelit k tyči.
Druhý poločas byl z naší strany o něčem jiném. Evidentně zase zafungovala "hlava". Nebylo se o co strachovat a bát, museli jsme máknout a dát góly. A v druhé půce jsme tak soupeřovy dobře rostlé borce zatlačili na půlku, vytvářeli si šance. Bohužel pro nás se prosadil po závaru jen Dáda Jaroš. Několikrát jsme neuspěli v loženkách, jednou balon přešel i brankovou čáru, ale ne celým objemem, pak brankář domácích zachraňoval na brankové čáře v leže na zádech. Zrátka chybělo pověstné štěstíčko.
Nicmeně je třeba konstatovat, že plichta je zasloužená - první poločas byli lepší domácí a druhý my.
Takže jestli se nestane zázrak (a Malšovice nepostrácejí body s Miletínem i Probluzí příští týden), skončíme na celkovém třetím místě, což si myslím je paráda. A hlavně za předvedené výkony se nemusíme stydět.

Máme i pár fotek

V galerii - ZDE.