Elévové mladší: Halové přebory OFS - presun ze soboty

V hale Předměřice
ZÁPASY: dle rozlosování
SRAZ:
Ačko - 7:15 odjezd od kabin nebo 7:45 na místě. Bčko 9:00 odjezd od kabin (pohlídá Láďa Urban) nebo v 9:30 na místě
NOMINACE:
Ačko: Náťa Rejnková (potvrzena), Tomáš Lorenc (potvrzen), Míša Hovorka (potvrzen), Míša Palma, Martin Kadaník (povrzen), Honza Lankaš (nemoc - šance 50%), David Hrdina, Tom Drešer (nemoc - uvidíme)
Bčko: Kosinky (potvrzené), Vojta Hovorka (potvrzen), Dominik Hroneš, Mates Urban (potvrzen), Dan Haft (potvrzen)

Přihlásili jsme Ačko a Bčko, abysme si zahráli všichni a pořádně. Kdybyste zjistili někdo, že nemůžete, prosím rychle dejte vědět ať přizpůsobíme nominace.
Detaily akce jsou na webu OFS [kliknout]. Sem kopíruji jen výcuc.

Skupina A: Stěžery, Dohalice, FC HK 2004, Nový Hradec A, Černilov A
Skupina B: Stěžery B, Roudnice A, Předměřice, Nový Hradec B, Černilov B
Skupina C: Roudnice B, Třebeš C, FC HK žákyně, Kunčice
Skupina D: Chlumec n. Cidlinou, Kobylice, FC Hradec Králové 2003, Slávia Hradec

Skupina A má nástup v 7:30 a skupina B v 9:30. Finálová skupina (postupují tam první ze skupin) se bude hrát od 14:30.

Jak to dopadlo

Do Áčka jsem nominoval mladé pušky (Honzík Lankaš, Náťa Rejnková, Tom Lorenc, Míša Hovorka, Míša Palma, David Hrdina, Tom Drešer, Martin Kadaník) - skupinu měli hodně těžkou, ale sehráli pěkná utkani:
Stěžery A - 0:2 - překvapivě jsme hráli vyrovnaný zápas a 2 minuty před koncem jsme drželi plichtu. Pak přišla laciná branka z rohu a při hře vabank druhá těsně před koncem.
Nový HK A - 0:6 - jasně nejlepší tým skupiny, během sezóny porazil i naše starší borce, i v zápasech ve skupině všechny soupeře doslova "vodili" a dnes i přebory celé vyhráli
FC HK - 0:2 - hratelný soupeř, ale hráči ze "Spartaku" byli hbitější a více chtěli vyhrát
Dohalice - 1:2 - soupeř, který v sezóně vyklepl i naše starší borce, tentokrat dojel zřejme s o něco mladším kádrem ... Takže duel byl vyrovnaný, dali jsme prvni branku turnaje Davidem Hrdinou, ale z otočeného autu jsme dostali na 2:1. Škoda, bodík za bojovnost jsme si zasloužili.

Starší (Kosinky, Vojta Hovorka, Dominik Hroneš, Mates Urban, Dan Haft) pod hlavičkou Béčka sehráli výborný turnaj.
Stěžery B - 3:0 - jasný zápas, soupeř byl fotbalový, ale na naše nabuzené borce nestačil.
Nový HK B - 5:0 - mladší soupeř se nedostal za půlku a naši si s chutí zastříleli.
Předměřice - 1:1 - přímý souboj o postup s nejkvalitnějším soupeřem. Tým plný urostlých chasníků nám delal potíže. Začali jsme výborně a aktivně. Ujali jsme se vedení, ale přišel strach o vítězství. Naši se stáhli, podvědomě začali bránit postup, což se vymstilo. O gól jsme si koledovali až přišel, po dalším závaru jsme byli nakonec za remízu rádi.
Roudnice - 1:1 - postup byl v našich rukou. Stačila jakákoliv výhra. A opět jsme začali dobře, dali jsme rychlou branku, ale zase jsme brzo začali bránit a zase jsme si nechali jeden gól vstřelit. To nás zase probralo, zatlačili jsme soupeře, přišly šance ale ne góly. Když šel Domino sám na gólmana už jsme tam viděli kýžený gól a byl když zezadu sestřelen, tak jsme dumali kdo z týmu má nervy na penaltu. No otázku nám "pomohli" vyřešit pánové rozhodčí, když nechali pokračovat ve hře (i trenér soupeře se divil, že zákrok nebyl pískán). Škoda, finálová skupina byla hodně blizoučko.

Rozhodně mne výkon našich svěřenců potěšil, převedli pěkný fotbal, takže se není co divit, že hned po posledním zápase začali kolem našich borců kroužit supi z hradeckých klubů

Pochvala všem našim borcům, realizačnímu týmu a věrným fanouškům !!!

Musím poděkovat týmu za

Musím poděkovat týmu za super výkon, trenérům za pomoc a roidčům za podporu. Škoda,že velkou snahu dětí zařízne špatný rozhodčí. Neviděl jasnou penaltu v rozhodujícím zápasu...