Elévové mladší: MATEX cup - 1. místo je naše !

13.06.2009 - 00:30
13.06.2009 - 14:00

KDY: sobota 13.6.2009
hřiště AFK Probluz
SRAZ: 7:30 u kabin nebo 8:00 na místě [první zápas bychom měli hrát v 8:47]
Nominace: všichni

Poslední turnaj této úspěšné sezóny. O nic už nejde, jen si trošku zakopeme bez nervů. Byl bych rád, abychom dali do kupy 2 celé sedmičky a ty střídali, kdyžtak vezmeme někoho z přípravky, aby nás bylo dost. Rádi bychom na place viděli hlavně mladší ročníky - v podstatě už začínáme přípravu na příští sezónu.
V přílohách jsou od pořadatele informace k turnaji a rozlosování.

Konec turnaje je plánován na 14:00

A jak to dopadlo:

Nakonec se někteří plejeři omluvili, takže jsme neměli dvě celé sedmičky, ale 5 lidí na střídání bylo. Hlavně Natálka Žídková a Romča Věcek naší pravé straně hodně chyběli, ale nakonec jsme si poradili vcelku slušně

Černilov - FC HK dívky (roč. 99) 3:0
(Horák 3x)

Zápasu předcházelo dramatické bloudění Katky Juklové po okolí. Takže na začátku zápasu se ještě Rooney strojil a Vojta Rejtar šel do kasy v podstatě rovnou z šaten. Ale nevadilo to. Kluci hráli jako z partesu a holky převálcovali, v podstatě se zápas odehrál na půjce soupeře. Hynďa byl při chuti, dělal si co chtěl a výkon okořenil hattrickem.

Černilov - Probluz 5:0
(Flégl 4x, Horák)

Domácí byli hodně zakřiknutí a naši toho využili. Probral se Marťa Flégl, hned z kraje prostřelil soupeřova gólmana a následoval jeho střelecký koncert. Probluzi chyběla v obraně Anička, takže Marťa měl spoustu místa, střelce Vaška Jadrného precizně pohlídal jeho jmenovec Vašek Mach (ten celý dnešní turnaj odehrál ve velkém stylu) a v záloze jsme hlavně díky Hynďovi měli jasně navrch. Spousta pěkných akcí, koukatelný fotbal. Z naší strany asi nejvydařenější zápas.

Černilov - Olympia HK 4:0
(Flégl 3x, Mach)

Olympie přijela bez posil z kraje, takže naši borci měli převážně rok navrch a bylo to znát. Soupeře načal Vašek Mach parádní střelou z dálky do vinglu. Pak se nám už lépe dýchalo a Martin Flégl využil prostoru, který dostával.

Černilov - Nový HK 1:0
(Jukl)

Těžký zápas. Soupeř hrál hodně aktivně a důrazně, naši obranu hodně prověřil. Naše šance stejně jako soupeřovy dlouho k ničemu nevedly. Naštestí se střelecky prosadil dnes s chutí hrající Rooney, kdo dostal pěkný balon mezi beky a v plném běhu tvrdě bodlem prostřelil jinak výtečného brankáře soupeře.

Černilov - Roudnice 2:1
(Jukl, Flégl)

Roudnice potvrdila výbornou formu z jara a byla hodně aktivní. Asi nám chtěli oplatit porážku z minulého týdne. A hned z kraje ne úplně sehraná obrana za sebe pustila kanonýra Vítka, který se nemýlil. Naši se ukázali jako velcí bojovníci. Zvedli hlavu a po pár minutách našel Hýňa Rooneyho, který srovnal a o chvíli později se Hýňa po brazilsku uvolnil (obloučkem přes soupeřova kapitána) a poslal přesný balón, který Martin sklepl do sítě. Zbytek zápasu kluci s předhledem dobránili. Pěkná práce.

Černilov - Robousy 4:0
(Jukl 2x, Flégl, Kadaník)

Soupeř byl snaživý, ale fotbalově ještě na naše rozjeté borce nestačil. Jasná záležitost, protočili jsme posty a prosadil se opět rváč Ronney. Skóre uzavřel výstavní ranou z tresňáku Tom Kadaník. A když Vojta Šmied neproměnil 2 loženky, tak se skóre už neměnilo.

Černilov - Stěžery 1:0
(Flégl)

Zápas o první flek. Stěžery do té doby totiž ztratily body jen díky porážce s Probluzí.
První půlka patřila soupeři, kdy nás přišpedlil do vápna a Vojta Rejtar v bráně musel předvést několik parádních zákroků. Ale postupem času jsme se vzpamalovali a začali tlačit, výsledkem byly šance Marti Flégla a Rooneyho, kdy zaváhali samotní před bránou a nadějný trestňák od Hyndi. Minutu před koncem se štěstíčko přiklonilo na naši stranu - Hynďa vybojoval balon, předložil Rooneymu na půlku a ten nezaváhal - báječně za obranu vyslal Marťu Flegla, který udržel nervy na uzdě, udělal kliku gólmanovi a zavěsil do prázdné.

Černilov - Dohalice 2:0
(Flégl 2x)

Vítězství bylo v kapse, ale kluci nic nevypustili a zápas si užili. Zasloužené vítezství po slušném výkonu. Bojovností se blýskl Kuba Hovorka a rychlostí platil na soupeřovy beky Míša Dolejší. Zase jsme ke konci dohrávali v klidu a pro kluky v nezvyklých pozicích.

Dnes pochvala uplně všem. Kluci byli na turnaji opravdu nejlepší, předvedli hromadu krásných akcí a hlavně hráli jako tým.

Pořadí:

1. Černilov
2. Stěžery
3. Roudnice
4. Probluz

Fotky a tabulky brzo doplníme.

Nashle na rozlučce za týden !

Pravidla - MATEX CUP.doc23.5 KB
Rozpis utkani matex cup.xls25.5 KB
Matex cup - tabulka.xls22.5 KB

Fotecky jsou v galerii ml.

Fotecky jsou v galerii ml. elevu. (sekce Fotoalba)

Pripadne rovnou TADY .