Elévové mladší: přípravný zápas v Jaroměři [19.1.2010]

Jaroměř - hala SOU u školní jídelny v parku
ZÁPAS: Černilov - Jaroměř
SRAZ: 15:30 u kabin nebo 15:50 na místě
Nominace: všichni [omluveni - Honzík Lankaš, Kosinky, Míša Dolejší, Mates Obzina, Tom Drešer, David Jaroš, Náťa Rejnková]
počítám, že cestou nabírám Rooneyho a Náťu Žídkovou, u školy z družiny nabírám Vojtu Hovorku u kabin Dominika s Matesem Urbanem, takže beru vetší vozidlo

S domácími máme družbu, věřím, že prospěšnou pro oba týmy.

Jak se dostat na místo:
Hledejte Studničkovu ulici. Hala je na kraji parku, kousek od školní jídelny, blízko obvodního oddělení police.
Na mapach.cz je odkaz TADY.

Jak to probíhalo:

Spokojenost. I když se sešla hromada omluvenek, měli jsme přesně 2 čtveřice na střídání (gólmana jsme si zapůjčili). Výsledek netuším. Odhadem 5:3 pro domácí, ale to opravdu není podstatné. Slušně jsme si zahráli a když jsme přestali chvílemi z obrany odkopávat míče a sem tam i došlo na cílenou příhru, dalo se na nás koukat.
Góly se blýskli Rooney a jedním bojovník Domino Hroneš.

POZOR: Avizovanou neděli ve Vlkově posunujeme o týden. Po plese nebude v sále uklizeno.

Kosinky ve Stěžerách za

Kosinky ve Stěžerách za holky: neděle Sokol Třebeš dívky-AFK Probluz 3:9 a úterý Sokol Stěžery 2:6

pristi zapas ve Stezerach

Prima.
Uz se tesim na "derby" ve Stezerach 21.2.