Elévové starší: 13. mistrovský zápas s týmem Hoříněvse, doma, výhra 12:1

Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Hoříněves, výhra 12:1
Branky:
4x Štěpán Jukl, 2x Kuba Chudý, 2x Vojta Šmied, Tomáš Kadaník, Bertík Horák, Dominik Hroneš a Vojta Hovorka

A jak to probíhalo?
Dnešní soupeř naší defenzívu příliš neprověřil a my jsme si s chutí zastříleli. I přes nepříznivé počasí se nám občas dařilo pěkně kombinovat. Pochvalu zaslouží všichni borci a doufejme, že to všichni ve zdraví zvládnou, protože důležité zápasy máme hlavně v příštím týdnu - bude se rozhodovat o medailových pozicích.

Poděkování všem

Musím poděkovat všem účastníkům za přístup k zápasu. Děti paráda,dobrý výkon,hodně gólů. Každý člen týmu byl v zápase důležiitý. Štěpán se nám včas rozstřílel=paráda. Rodičům velké díky za podporu. Láďa-díky za zápis. Šmíďákům děkuji za rychlé přesunutí z Malšovic. Čurbin,Řepka,Domča a Dolejš zaslouží díky za odehrání zápasu i se zdravotním problémem. Uvidíme se v úterý a pak hned zase ve středu.