Elévové starší: 15. mistrovský zápas s týmem Stěžer, venku výhra 1:4 (1:1)

22.05.2012 - 17:00
22.05.2012 - 18:30

KDY: úterý 22.5.2012
Na hřišti Sokola Stěžery
ZÁPAS: Sokol Stěžery - FK Černilov 1:4 (Štěpán Jukl, Jakub Chudý, 2x Natálka Žídková)
SRAZ: 16:20 ve Stěžerách
Nominace: všichni

A jak to probíhalo?
Do první půle jsme nastoupili tak, jako bychom snad ani nechtěli dát góla. I když jsme soupeře skoro nepustili na naši půli, přesto jsme z ojedinělého útoku inkasovali a bylo to 1:0 pro Stěžery. Pak krásně zakombinoval Bertík se Štěpánem a ten neomylně vsítil na 1:1. Tak skončila i první půle. O poločasové přestávce padla zřejmě motivační slova trenéra na úrodnou půdu a pak to byl již "starý známý a dobrý" bojovný tým st.elévů FK Černilov!! Konečně se střelecky prosadila i Natálka a dvěma krásnými góly se rozloučila posledním zápasem v této věkové kategorii. Těžko někoho vyzdvihovat, protože všichni poctivě bojovali a opět potvrdili heslo mušketýrů : "Jeden za všechny, všichni za jednoho". Velká gratulace a poděkování všem. Čeká nás už jen poslední zápas a pak již můžeme chystat oslavu titulu !!

smekám klobouček

Smekám klobouček a děkuji prckům za předvedený výkon.Druhá půle nám vyšla a bereme důležité tři body.Vítězství se nerodilo lehce,ale výborným výkonem ve druhém poločasu si ho založíme.Děkuji Natálce za velkou pomoc našemu týmu.Bojujeme jeden za druhého,jezdíme po zadku a plníme pokyny trenérů=skvělá práce a za odměnu držíme první místo v soutěži.Hoši a holky děkujem...