Elévové starší: 4. mistrovský zápas s týmem Slavia Hradec, venku

SRAZ: 15:30 na místě nebo 15:00 u kabin
NOMINACE: všichni

Plně souhlasím s Jirkou,

Plně souhlasím s Jirkou, všem tímto také děkuji za účast a hlavně za předvedený výkon, který byl v prvním utkání rozhodně na vítězství. Svým výkonem si navíc někteří hráči říkají o nasazení do mladších žáků, kde budou (ročník 1999) po této sezoně hrát. Proto bych byl rád, kdyby se přestali bát a začali chodit trénovat a hrát zápasy také za mladší žáky, kde svým výkonem rozhodně nezklamou. Naopak jsem byl osobně na zápase kde Martin Flégl kraloval v útoku a hrál o třídu lépe než o rok starší kluci, dále skvěle hrající Honza Žaba, který svou zodpovědností nepustil po své starně soupeře k žádné šanci (oba dali v utkání gól) a v neposlední řadě náš čím dál lepší Kuba Žaba. Ještě jednou tedy všem děkuji za čtvrteční zápas a rodičům za objetavost a vstřícnost.

Komentář k zápasu.

1.zápas: Slávia HK - Černilov 1:1

2.zápas: Slávia HK - Černilov 2:0

K utkání se dostavilo 11 hráčů - jmenovitě: do branky Vojta, v obraně dnes hráli oba Jakubové, Martin H. a Honza K., v záloze dnes operovali Honza Ž., Honza D., Adam, Vašek a Štěpán, který dnes patřil k největším bojovníkům v našem týmu. V útoku motal hlavy soupeřům Martin F.

V prvním zápase hráli kluci zodpovědně v obraně a velice nebezpečně v útoku. Všem klukům, kteří hráli na krajích zálohy, se dařilo výborně doplňovat Martina v útoku a i zodpovědně bránit. Tak by to mělo vypadat! Díky aktivní hře jsme se dostali do vedení, gól vsítil náš tradiční střelec Martin Flégl. Bohužel soupeř vyrovnal. Kluky to však nezlomilo a dále bojovali! Po faulu na Martina F. se kopala penalta. Bohužel Martin penaltu neproměnil a i proto zůstalo skóre na ukazateli 1:1.

Ve druhém zápase jsme udělali 2 chyby v obraně a 2x za to pykali. Po poločase jsme tedy prohrávali 2:0. Ve druhé půli kluci začali předvádět fotbal, který produkovali v prvním zápase, a hned začaly přicházet i šance! Bohužel se je nedotáhlo dotáhnout do úspěšného konce. Někdy naší nepřesností, někdy dobrými zákroky domácího gólmana.

Závěrem všem hráčum děkuji za bojovnost i předvedený výkon a rodičum za fandění - jen tak dál. Pokud se bude dál chodit na tréninky a v zápasech bojovat jako dnes, příjde konečně i vítězství.