Elévové starší: 5. mistrovský zápas s týmem Chlumce B, doma

15.10.2011 - 11:30

KDY: sobota 15.10.2011
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - FK Chlumec B 6:1 (2:1) 2xŠtěpán J.,Vojta Š.,Dominik H.,Natálka Ž. a Tomáš K.

Sraz v kabinách nejpozději v 9:15! Omluvenka zatím žádná, takže budeme v plné síle. Těšíme se na extrémně bojovný výkon našeho mužstva.

A jak to probíhalo?
Naši borci po malém úvodním zaváhání (0:1) odvedli dosud nejkvalitnější výkon. Soupeře jsme k ničemu nepustili a v poli jsme předváděli hezkou kombinační kopanou alá Barcelona, která se prostě musela líbit všem. Pokud ještě zapracujeme na finální fázi (přesnější střelba), tak to bude super (mohli jsme vsítit minimálně 10 gólů). Přesto velkou pochvalu si zaslouží absolutně všichni, včetně fanoušků - rodičů za projevenou podporu. Dále se výrazně zvýšila týmová disciplína mužstva a rodičů (včasné příchody na zápasy i tréninky). Jen tak dál!

Pochvala, ale...

Další povedené utkání,předvádíme pěknou komibační hru, ale... Máme spoustu šancí, které bohužel zahazujeme jak na běžícím pásu. Naštěstí nás to v tomto zápase nemusí mrzet. Dále nám zápas názorně ukázal, že bez trénování se hrát nedá. Hlavu nahoru a hra na "dřeváka" bude ještě přísnější!!! Sestava: Strnad-Hovorka,Kadaník,Horák-Kosinová K.,Žídková-Urban,Jukl-střídající: Obzina, Dolejší, Šmied, Rejnková a Urban, věrný fanoušek: Kosinová L. Nejužitečnějším hráčem a kapitánem na příští zápas je Kosinová K.