Elévové starší: 6. mistrovský zápas s týmem Stěžer, doma, výhra 5:2

29.10.2011 - 10:00
29.10.2011 - 11:00

KDY: sobota 29.10.2011
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Stěžery 5:2 (3:2)3xŠtěpán J.,1xNatálka Ž. a 1xTomáš K.

Zatím žádná omluvenka, což je výborné. Těšíme se na extrémně bojovné utkání. Věříme, že naši borci "prodají"  fyzicky a technicky náročnou podzimní přípravu. Sraz v kabinách v 9:00 a nezapomeňte si teplé funkční spodní prádlo. Přijďte naše borce povzbudit!!

A jak to probíhalo?
Na soupeře jsme nastoupili řádně nažhaveni a velmi rychle (do 3.minuty) jsme vedli 2:0.Hráli jsme spíše na polovině soupeře. Ale pak bohužel díky naší málo důrazné obraně jsme 2x inkasovali ze 2 ojedinělých akcí soupeře. Opět se prokázal bojovný duch našeho týmu a poločas jsme vyhráli 3:2. V druhé půli jsme si již lépe pohlídali Jáchyma Tučka a zaslouženě jsme přidali 2 góly. Zápas s kvalitním soupeřem nám opět poodhalil naše slabiny (sem je psát raději nebudu) na kterých musíme ještě zapracovat. Celkově si ale určitě zaslouží všichni pochvalu! Naši borci nám dělají radost.

velká bojovnost

Souhlasím s komentářem pana Kadaníka do puntíku. Dva inkasované góly jsou pouze a jen naše zbrklost.Chybama se člověk učí, takže doufám, že příště už podobné branky nedostaneme.Chybu udělá každý,takže hlavu vzhůru.Soupeře se nám daří přehrávat bojovností a nasazením.Přes zimu ještě doplníme taktiku a můžeme vyrazit na Barcelónu.Všem dětem děkuji za předvedený výkon a rodičům za podporu.