Elévové - starší: Rozlučka s podzimem na turnaji v Třebechovicích, výborné výkony, ale až 5. místo

28.10.2014 - 00:00
28.10.2014 - 13:00

KDY: úterý 28.10.2014
Na hřišti Bor v Třebechovicích
Sraz: nejpozději v 8:15 na místě, od kabin vyrážím v 8:00 a mám kdyžtak volno
Nominace: Cudlín - Mouček, Paulovič, Lorenc, Krejza, Hrnčíř, Voslař, Bešík, Brož, Radil, Kvapil
Omluvenky: Petrikovič, Fibír, Hovorka, Veselovský, Jurčenko, Svatoň, Kadaník

V úterý se chceme rozloučit s krajským podzimem na dobře obsazeném turnaji v sousedních Třebechovicích. Je to turnaj pro 6 týmů, takže bude rychle odsýpat. Detaily v přílohách.
Plán je pobavit se fotbalem a když se povede něco uhrát, tak je to bonus navíc.

A jak to dopadlo ?

Jak praví klasik "Je třeba nacvičit los". A tom to dnes bylo. 6 týmu bylo rozlosováno do dvou skupin po třech, buhužel my jsme se dostali do skupiny s 3mi nejlepšimi týmy turnaje a nedokázali jsme postoupit do semifinále.

Černilov - Třebeš 0:1
Kvalitní soupeř, kterého dobře známe. Hraje se bojovný a vyrovnaný fotbal. Bohužel v druhé půli soupeř kope roh a ve změti nohou se balon odráží do naší sítě. Stupňujeme tlak, máme velké šance, kopeme hodně rohů, ale 10 minut je tak krátkých a srovnat nedokážeme.

Černilov - Opočno 1:1
(Bešík)
Opět šikovný soupeř. Horší je že dostáváme branku už ve druhé minutě z utěšené střely. Víme, že na postup musíme vyhrát, takže se po zbytek zápasu tlačíme, hrajeme na půlce soupeře, kombinujeme, ale z šancí se ujme jen Tomášovo zakončení, když je Krejzičem perfektně vyslán sám na gólmana. A to je málo.

A protože Opočno hrálo s Třebší bezgólovou plichtu, jsme třetí ve skupině a hrajeme jen dvojzápas o pátý flek.
Sice nás může těšit, že jsme byli fotbalovější a že v obou zápasech měl soupeř jen tu jednu střelu, ale fotbal se hraje na góly a v těch jsme žalostně pohořeli.

O páté místo:
Černilov - Třebechovice B 8:0
(Hrnčíř 2x, Krejza 2x, Kvapil 2x, Jelínek, Brož)
Domácí Bčko v zápase o umístění válcujeme. Hraje se jen na jedné půlce a je to nerovný souboj. No alespoň si zastřílíme.

Černilov - Třebechovice B 4:0
(Hrnčíř, Krejza, Kvapil, Bešík)
V odvetě už hrajeme na krásu, samá parádička, patička. Což se nám logicky vymstí na menším počtu gólů, ale zápas jsme si užili.

Herně to dnes bylo fajn. Těší nás, že za námi chodili trenéři ostatních týmů a chválili naši hru, nicméně na pořadí to není znát. Na druhou stranu jsme si pěkně zahráli a musíme pochválit pořadatele za perfektně zvládnutý turnaj. Tak třeba příště

Celkově vyhrála Třebeš před Opočnem a Třebechovicemi A.

Hrací model23.39 KB
Pozvánka216.37 KB