Muži - B: Mistrovský zápas s týmem Libřic, doma, 3:0

ZÁPAS: FK Černilov B - SK Slavia Libřice 3:0
Rozhodčí: Štancl, Pavel

branky: Pavel Petrásek 2 (62', 86'), Jiří Havlas (46')

Sestava: Jan Maléř - Ondřej Hofman (57' Ondřej Šrámek), Petr Hrubý, Kamil Hlína, Milan Antoníček - Pavel Jukl, Radovan Hypš, Petr Jelen, Jiří Havlas (72' Jan Pokrupa) - Radomír Imlauf, Pavel Petrásek (86' Martin Holeček)

V důsledku souběhu utkání s Áčkem nenastoupila naše rezerva v derby utkání v sestavě, kterou by si asi Jarda Pokrupa přál. Zápas jsem mohli odehrát již v klidu, sestupové starosti nám naštěstí již nehrozily. Poslední vítězství proti Libřicím je již hodně vousaté a tak bylo o motivaci postaráno. I když výkon rozhodně nebyl tak dobrý jako proti Vysoké, zvláště za druhý poločas si Béčko vítězství plně zasloužilo. Po vcelku vyrovnané 1.půli, byl rozhodují rychlý gól v úvodu druhého poločasu. V koncovce zachoval chladnou hlavu bukovský Jirka Havlas a mazácky poslal domácí do vedení. Když zvýšil na 2 : 0 Pavel Petrásek bylo jasné, že tři body zůstanou v Černilově. Libřičtí borci v průměru o sedm let starší již na zvrat neměli síly, i když se prezentovali sympatickým a korektním výkonem. A tak poslední slovo měl podruhé Pavel Petrásek, kterého závěr sezóny zastihl ve velké pohodě.

Domácí se mohli spolehnout na jistotu Honzy Maléře v brance. Výborný výkon podal v obraně kapitán Petr Hrubý, který v závěru zápasu velel obraně jinak složené z dorostenců. Zkušenosti z vyšších soutěží prokázal Petr Jelen.

Poslední zápas může B-mužstvo v Novém Městě n.C. odehrát v klidu a může přemýšlet na letním krátkém přípravném období (je třeba ho plně využít).

Díky za poslední výkony na domácí půdě a díky Jardovi Pokrupovi, který se snaží z Béčka vytvořit skutečnou rezervu A-mužstva.

Paráda!!!

Paráda!!! Konečně!!!

...jsme porazili Libřice. Přiznám, že nejen já, ale všichni ostatní jsme měli už trochu z Libřic komplex, přáli jsme si zvítězit.

K vlastnímu utkání - myslím, že jsme byli po celý zápas lepší, soupeře jsme nepouštěli do šancí, v prvním poločase jsme sami 2 šance nevyužili. O přestávce prohlásil kapitán Petr Hrubý: "Pojďte je porazit, zase nějaká remíza. Celý rok je poslouchat v hospodě..Vletíme na ně, dáme jim gól a potom je uběháme". A jak řekl, tak se stalo. Defakto hned po rozehrání jsme dali první gól, celý druhý poločas jsme byli jasně lepší, vyjádřením byly další 2 branky a řada nevyužitých příležitostí. Jó, kapitán se musí poslouchat..

Chtěl bych vyzdvihnout výkon celého mužstva, do kterého velmi dobře zapadli ještě stále dorostenci Míňa Antoníček, Kamil Hlína a i střídající Ondra Šrámek. A když už někoho extra vyzdvihnout, tak nejen za poločasová slova v kabině, ale i za výkon na hřišti Petra Hrubého a autora dvou branek Pavla K(C)arlose Petráska.

Chtěl bych poděkovat všem divákům za podporu, soupeři za korektní výkon a dále obsluze U vidlí, kteří s námi byli po oslavách dlouho, dlouho do noci..Bylo co slavit