Muži - B: Mistrovský zápas s týmem Vysoká, doma 1 : 0

KDY: neděle 31.5.2009
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - FK Vysoká n. L. 1:0
Rozhodčí: R.Tlustý, M.Tlustý

Našemu soupeři patří druhé místo v tabulce, díky sobotní remíze Lovčic přijede útočit na první místo. Přijďte naše borce podpořit.

Sestava: Josef Maryanďuk - Vojtěch Hrubý, Petr Hrubý, Tomáš Schwarzer, Michal Hlína - Martin Novák (70' Radek Imlauf), Jakub Hušek, Luboš Veselovský (23' Ondřej Hofman), Jan Hrubý - Pavel Jukl (78' Jan Pokrupa), Pavel Petrásek

branka: Jakub Hušek

Utkání mělo velký význam pro oba celky. Domácím nepomohl soused z Libřic který překvapivě podlehl v sobotu v Dobřenicích a tím nám zkomplikoval boj o záchranu. Náš soupeř mohl jít na první místo. A tak se hrál rychlý, bojovný fotbal se spoustou osobních soubojů. Prvních 10minut se prakticky Vysoká nedostala ze své poloviny. Postupně však přebrala iniciativu. Opět se prokázalo, jak cenným hráčem je pro Béčko Luboš Veselovský. Po jeho brzkém odstoupení pro zranění se dlouho nemohl náš tým dostat do hry. Přesto poločasový výsledek 0 : 0 byl zasloužený. Také úvod druhého dějství patřil našemu mužstvu. Ovšem do koncepce zasáhlo zbytečné vyloučení Honzy Hrubého, který se snažil umravnit hostujícího hráče, který zbytečně tvrdě zasáhl jeho otce Petra. Do konce zápasu zbývalo 30 minut a zbývajích 10 hráčů srdnatě odolávalo náporu favorita. B-mužstvo se mohlo opřít o jistotu Jožy Maryanďuka v bráně a směrem dopředu nenechal v klidu obranu hostí neúnavný Pavel Petrásek. Ten odehrál zápas ve formě v které by byl přínosem i pro Áčko. Právě po faulu na Pavla kopal z pravé strany v poslední minutě přímý kop Kuba Hušek a jeho centr bez zásahu dalšího hráče zapadl ke vzdálenější tyči.

Důležité vítězství potěšilo většinu přítomných fanoušků a ještě více ocenili domácí divácí zodpovědný a bojovný výkon všech hráčů.

Nebojte se.. Nebojte se

Nebojte se..

Nebojte se přidat i svůj komentář k zápasu, kluci to určitě ocení..Ocení jak kladnou, tak i zápornou odezvu (v tomto případě asi moc záporu nebude..)

efkábé, efkábé,

efkábé, efkábé, efkábé!!!

Před chvílí jsem se vrátil od Vidliček, takže jsem ještě nabit oslavami tohoto vítězství... Oslavy bych všem přál, myslím, že byly zasloužené a "skoro postupu svědčící"...

Zasloužené po kvalitním výkonu, kdy nikdo z hrajících nic nevypustil, každý hrál na 100%.

Prvních 15 minut jsme nepustili soupeře na svou polovinu, byla škoda, že jsme této převahy nevyužili, postupně se hra vyrovnala, ale myslím, že jsme stále více ze hry měli my.

Ve druhém poločase se hra zbytečně přitvrdila, soupeř, který byl pod psychickým tlakem, protože vítězstvím by se dostal na první příčku, tento tlak neunesl. Je sice pravdou, že prvním vyloučeným byl Honza Kozel Hrubý, ale jeho vyloučení se dá lidsky omluvit..šel bránit rodinu, otce Petra, který byl hrubě faulován. Po jeho vyloučení jsme se dostali logicky pod tlak, ale hrozili jsme z rychlých protiútoků, které převážně vedl příkladně bojující Pavel Karlos Petrásek.

Závěr byl hektický, kdy po nedovoleném zákroku hostů zahrával standardní situaci Kuba Hušek, který z pravé strany centroval levou nohou a snad si vzpomněl, že na tréninku jsme si říkali, že tyto centry mají jít přes nabíhající hráče do branky. To se povedlo a míč zapadl bez doteku nabíhajících a bránících hráčů do branky!!

Utkání se muselo líbit všem divákům, kterých na utkání příšlo možná více než na poslední zápas "A" mužstva, hráči i diváci si užili závěrečné děkovačky!!! Kvůli takovýmto okamžikům se hraje fotbal, chodí se na fotbal!!!!!

Vím, že všichni příkladně bojovali, ale chtěl bych zvláště vyzvednout výkon Pavla Karlose Petráska, který celý zápas bojoval, útočil, bránil..Myslím, že by si zasloužil nominaci na borce kola!!! A dále bych vyzvedl výkon Kuby Huška nejen pro vstřelený gól, ale i pro organizování pozápasových oslav.