Na hřišti FK Vysoká nad Labem
ZÁPAS: FK Vysoká nad Labem - FK Černilov B 5 : 1

Z hřiště horkého kandidáta na postup se body snadno nevozí. Snad se klukům v sobotu zadaří.

branka hostí: Vašek Plíva

Nezadařilo, po 20-ti minutách vedli svěřenci Vojty Dlabáčka s Joskou Fiedlerem v brance  4 : 0 a  nebylo co řešit.

z webu OFS:

Vysoká - Černilov B 5:1
  Domácí v 1. poločase excelovali, aby  si ve 2. mohli udělat žízeň na
večerní souboj se Slovenskem.
   Fakta  - branky:  18. Růžička,  22. Kulhánek,  29. Černý,  40. a 89.
z pen. Jílek - 60. Plíva, ŽK 0:3,  ČK 0:0, PK 1:0, poločas 4:0, diváci:
80,  rozhodčí  Pešava.  Sestavy  -  Vysoká:  Fiedler - Vavřina, Vicany,
Růžička (65. Šinták), J. Píša - Hošek (46. Feistel), Jelínek, Kulhánek,
Kalaš -  Jílek, Černý. Černilov  B: L. Voltr  - Hlína, Hryzlík,  Plíva,
Štěnička - Holeček (78. D. Voltr),  Hypš, Štámek, V. Hrubý (67. Pavlík)
- Pokrupa, P. Hrubý.

Hodnocení zápasu

Omlouvám se, večer jsem sledoval reprezantanty na Tehelném poli, proto hodnocení až dnes.

Četli jste zprávu z webu OFS, uvedu ji trochu na pravou míru. Nastoupili jsme v sestavě Lukáš Voltr - Ondra Šrámek, Petr Hrubý, Kamil Hlína, Martin Hryzlík - Martin Štěnička, Martin Holeček, Radek Hypš, Honza Pokrupa - Vašek Plíva, Vojta Hrubý. Ve druhém poločase střídali Pavel Pavlík Vojtu Hrubého a David Voltr Martina Godzilu Holečka. V základní sestavě nastoupili 4 hráči dorosteneckého věku a 2 další dorostenci ročníku 1993 střídali ve druhém poločase.

Nastoupili jsme proti vedoucímu mužstvu III. třídy, proti mužstvu, které má v kádru hráče, kteří hráli divizi, krajský přebor, 1.A třídu, proti mužstvu, které nám chtělo vrátit jejich jarní porážku, která pro ně znamenala nepostup do okresního přeboru. Na lavičce mužstva stál Černilovákům známý Vojta  Dlabáček, jeho práce na mužstvu je znát. Domácí snesou parametry mužstva 1.B třídy.

Do zápasu jsme šli s tím, abychom zde neudělali ostudu. Hráče jsme nabádali, aby se nebáli hrát, aby napadali protihráče hned při převzetí míče, nechtěli jsme dostat brzy gól. Na hřišti bylo všechno jinak - totálně jsme nestíhali ve středu hřiště. Godzi nevěděl koho bránit, kde bránit, Radek Hypš nechtěl bojovat, všichni jsme měli problém s místy měnícími domácími hráči. Bylo otázkou, kdy dostaneme první gól. Do poločasu jsme dostali 4..Přiznám se, že jsem ještě nikdy nesledoval ubíhající časomíru s takovým zájmem.. V kabině jsem si řekli, že musíme hrát o svou čest, musíme přitvrdit, počítali jsme i s tím, že domácí poleví, budou se chtít více ukázat, budou hrát individuálně. To se potvrdilo a ve druhém poločase se naše hra zlepšila, velmi dobře hrající a stále se lepšící Vašek Plíva zlomil "vysockou neprůstřelnost" z Černilova hostujícího brankáře Pepy Fiedlera, měli jsme ještě další asi 2 šance na vstřelení branky. Domácí stanovili výsledek zápasu na 5:1 až v závěru zápasu z penalty, když náš nejlepší hráč Petr Hrubý "trochu ramenem" atakoval domácího hráče.

Psal jsem o tom, že jsem nikdy nesledoval a nepopoháněl časomíru, ale také se mi nikdy nestalo, že bych prohrál někde 5:1 a byl defakto spokojen s výsledkem.

Na zápase jako klad vidím velmi dobrý výkon dorostence Pavla Pavlíka, úspěšný debut dalšího dorostence Davida Voltra, snad i to, že ostatní pochopí, že mohou hrát proti komukoliv, ale bez bojovnosti to nejde.

Možná vyvstává otázka, proč jsme jeli v takovéto sestavě - Jirku Havlase "táhne stehno", Kamil Králík má zranění z minulého zápasu, Radek Imlauf se zranil na pátečním mači staré gardy, dalším zraněným je Odra Hofman, v posteli se chřipkou leží Tomáš Matoušek, Pavel Petrásek je se školou v Itálii, nemohli jsme použít hráče z A mužstva, protože těch je v této chvíli jen 13 k použití a dnes mají důležitý zápas..

Končit se má pochvalou, takže chválím Petra Hrubého. Vojtu Hrubého, Vaška Plívu, Ondru Šrámka a dnes i Honzu Pokrupu, o dorostencích Pavlu Pavlíkovi a Davidu Voltrovi jsem se již zmínil.

matoušek leží v posteli,

matoušek leží v posteli, ale druhý den hraje za dorost ?

Dobrý den,chtěl jsem se

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat proč nebyli na zápas nominováni zkušenější dorostenci? jako Hejzlar,Filip,Králík, nebo v poslední době dobře hrající Čapek??