Muži - A: Mistrovský zápas na Novém HK, 0:5

KDY: sobota 26.9.2009
Na hřišti FC Nový Hradec Králové
ZÁPAS: FC Nový Hradec Králové - FK Černilov 5:0

Import bodů z Nového Hradce by byl malým zázrakem, ale doufejme, že se to našim hochům povede.

Po zápase:

Zázrak se nekonal. Detaily v komentářích.

Výsledek

Výsledek 0:5 mrzí, ale..hrát se 3 hráči ročníku 92 proti mužstvu, které má všechny parametry týmu divize..

Nejen diváci, ale i hráči protrpěli celý zápas, těšili jsme se na konec. Vypadá to, že hráči zápas odchodili, že se vůbec nesnažili, ale některé na konci zápasu chytali křeče. Ono od 15 minuty prohrávat, běhat defakto zbytečně mezi dobře kombinujícími protihráči, to nepřidá ani na síle psychické ani fyzické. Na Novém Hradci uspět by se jednalo malému zázraku. Nastoupili jsme v sestavě Maryanďuk - Zumr, Hrabík, Urban, Schwarzer - Novák, Hušek, Hrubý V., Mindek - Hlína M., Tarantík. Ve druhém poločase střídal Jelen Hlínu. Pro "znalce anonyma" - proti našim hráčům nastoupili soupeři, kteří v minulosti hráli dorostenecké ligy, divizi, byli v širším kádru FC HK. Jak komentoval jeden náš fanoušek - my jsme se snažili fotbal hrát, ale nešlo to. Proti nám hráli fotbalisté... To není snižování kvalit našich kluků, ale s naším týmem to proti Novému Hradci lépe dopadnout nemohlo. Je třeba se podívat, "znalče anonyme", i na to, jakých výsledků dosáhla na Novém Hradci jiná drustva..

Omlouvám se za pozdní příspěvek, ale měl jsem nějaký technický problém na počítači.

JAK TO DOPADLO ????

Asi špatně, že se o tom výsledku nic nepíše. Mužstvo snů bude opravdu rádo, když se náhodou zachrání a nespadne do nižší třídy

Bla, bla, bla, je vidět,

Bla, bla, bla, je vidět, že soudruh anonym fotbalu velmi rozumí. Myslím, že by bylo bezvadné, kdyby už konečně vylezl a přestal si hrát na schovávanou. Mohl by například psát aktuální výsledky i s komentáři, abychom se všichni dozvěděli jak se to má vlastně dělat.

Já jsem na tom fotbale byl, ale bohužel, přesně jak píše Joska body se dají těžko uhrát s Novým Hradcem, ale musejí se sbírat v zápasech s mužstvy na která herně máme a kde si všichni uvědomí, že jiná cesta, než hra s maximálním nasazením, není. Věřím, že příští týden se konečně už kluci bodově chytí a zúročí vše co umí. Myslím, že toho není málo.

Usměvy ze zápasu !!

Běžela 5 min zápasu a najednou se ozve z lavičky hostů ....PROBUĎ SE !!

Duď dotyčný hráč se zasnil nad nádherně upravenou hrací plochou a nebo mužstvo snů bylo zase někomu přát a nemohli se od něj utrhnout jako se to stává a dotyčný hráč si užíval líbezné spánkové pohody Ať je to tak, nebo jinak výsledek 5 : 0 to nikterak neovlivnilo. Jinak našim předpisatelům chci vzkázat, že by bylo opravdu s tím fotbalem v Černilově něco dělat, nebo je vidět na hráčích, že je to otravuje a jejich fotbalová dovednost se jaksi někde vytrácí. Někde se stala chyba.

Přijď, poraď

a můžeš i pomoci, ničemu se nebráníme. Přivítáme každou pomoc. MŮJ TELEDFON SI NAJDEŠ, TAKŽE SI DOMLUV SCHŮZKU, případně přijď v úterý v 19 hodin do buňky rozhodčích, kde budeme některé věci řešit. Sháníme vedoucího k B mužstvu, vedoucího k mužstvu dorostu, na příští rok trenéry k mladším žákům, potřebujeme někoho, kdo se bude starat o finance. Jen maličkost - vše se dělá zadarmo ve volném čase..

Na zápase jsem nebyl, ale

Na zápase jsem nebyl, ale rozhodně porážka 0 : 5 na Novém Hradci (jeden z adeptů postupu do divize) bolí méně než nešťastná prohra minulý týden s Rychnovem. Nevím, proč "anonym" zvolil pro svůj příspěvek takový sarkasmus. Opravdu si nemyslíme my funkcionáři ani hráči, že by jsme disponovali mužstvem snů. A pokud se mužstvo nezachrání, máte pocit, že to bude pro černilovský fotbal taková tragédie. Základ týmu tvoří vlastní odchovanci, v mnohém případě ještě v  dorosteneckém věku. Pespektïva pro další roky tady  rozhodně je. Jinak máte pravdu, že druhý den ráno by se na stránkách výsledek a krátké zhodnocení objevit mělo.

výsledek

dostalli 5:0 tak se jim o tom psat nechce