Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Police, doma 0 :2

KDE:
Na hřišti FK Černilov [jestli hlavní nebo vedlejší se ještě rozhodne dle počasí]
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Spartak Police nad Metují

Záchranářské jaro začíná !!!
V neděli začíná 17. kolem jarní část krajského přeboru. Hned první zápas je opět "o šest" bodů. Police je sestupem stejně vážně ohrožená jako my, takže ztráta bodů je silně nežádoucí.

A jak to dopadlo ?

Černilov - Police n.M. 0 : 2

branky: 4' Švorčík, 30' Valtera z PK

žluté karty: 3 : 2

Sestava: Hlach - Havlena, Hrabík, K.Hlína, M.Hlína - Petrásek (78' Novák), V.Hrubý, Placák, J.Hrubý - Tarantík (81' Mindek), Blažek (46' Hušek)

Důležité utkání pro oba celky podstatně lépe zvládli hosté. Na začátku zápasu spalo naše mužstvo ještě zimním spánkem a již ve 4. minutě po nedorozumění obrany s brankářem lehce pustilo hosty do vedení. Z větrem v zádech se naši borci snažili prosadit dlouhými nakopávanými balóny, které obrana Police lehce odvracela. Hosté lépe kombinovali, byli rychlejší a ke všemu jsem je  pustili do dvoubrankového vedení. Zbytečný faul  v pokutovém území znamenal zcela jasnou penaltu a 0 : 2. V druhém poločase po přeskupení řad se hra přece jenom zlepšila. Ale náznaky šancí jsme si vytvořili až v samém závěru při zoufalé snaze vsítit alespoň čestný úspěch.

Vstup do jarní části sezóny se nám hrubě nepovedl, ale je ještě hodně kol a bodů do konce. Hra však musí být mnohem lepší, jinak se staneme obětním beránkem pro naše soupeře.