Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Rychnova, doma, 2:3

20.09.2009 - 16:30
20.09.2009 - 18:15

KDY: neděle 20.9.2009
KDE:
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - FC Spartak Rychnov 2:3

Přijďte kluky povzbudit.
Duel bude mít pikantní příchuť, protože se v dresu hostí pravděpodobně představí ještě donedávna náš hráč Martin "Šmaus" Šmíd.

Sestava domácích:

Maryanďuk - Zumr, Urban, Hrabík, Schwarzer - Novák (78' Hlína Kamil), Vojtěch Hrubý (61' Matoušek),  Hušek , Jan Hrubý - Tarantík (83' Petrásek), Jelen (46' Mindek)

ŽK: 5:5

ČK: 1:0 (Hrubý Jan)
Gól: Tarantík, Urban z PK

V utkání jsme doplatili na nedisciplinovanost a nezkušenost našeho mužstva. Za stavu 2:0 jsme soupeře nejen nedorazili, ale naivními chybami jsme jim nabídli vyrovnání.
Po zbytečném, ale spravedlivém vyloučení Honzy Hrubého to byla již pouze hra na jednu branku. Dlouho jsme odolávali tlaku hostí. V 3. minutě nastavení, místo aby mužstvo zápas dohrálo u rohového praporku hostí, chceme hrát fotbal. Přišla zbytečná ztráta míče, rychlý brejk hostí. Nelze upřít našim borcům bojovnost a nasazení, ale ve vypjatých chvílích se projevila jejich nevyzrálost až někdy naivita.

Před čtrnácti dny se na

Před čtrnácti dny se na našich stránkách po utkání s Kunčicemi strhla vlna kritiky na naše borce a z větší části oprávněná. Dnes se odehrál zápas z kategorie nešťastných. Můžeme kritizova řešení některých herních situací  hráčů, můžeme kritizovat sestavu a střídání realizačního týmu. Ale prostě takové zápasy se občas odehrají a není nic horšího pro funkcionáře, když z kabiny hostí slyší vítězné chorály a nám zbydou oči pro pláč. A s odstupem času se snažím pochopit srdcaře Honzu Hrubého a vím, že ho zkrat před vyloučením mrzí (ovšem na delší dobu oslabí mužstvo). Pozitivní byly i reakce  většiny hráčů po utkání, když hledali chyby ve vlastních řadách. Tím více mě mrzí málo snahy od nás funkcionářů a trenérů hledat společně východisko z krize u A-mužstva. Všichni víme, že hrát krajský přebor s juniorkou není to pravé ořechové a zároveň víme, že toto mužstvo má velkou pespektivu do dalších let. A dle mého názoru nezáleží až tak na tom, zda to bude krajský přebor nebo "jen" 1.A třída. Příští týden nás čeká utkání na Novém Hradci a to nebude pravděpodobně zápas na zvýšení sebevědomí. Ale na druhou stranu tam můžeme jen získat.  

 

 

Včerejší zápas..

Nesnáším k prohry v žádné činnosti, vždycky mě mrzí, jsem z nich rozhozený..Fotbal mezi ně samozřejmě patří. A když prohrajete gólem 20 sekund před koncem nastavení, tak to bolí na těle i na duši, zdá se, že se zhroutil svět, do toho slyšíte radující se soupeřovic fanoušky a hráče, v emocích jsou všichni, takže uslyšíte i něco hodně nehezkého od fanoušků, v člověku je pocit zmaru jeho práce..Na to si pustíte internet a čtete o tom, že Manchester City prohrál gólem v 96 minutě, vidíte fatální chybu brankáře Manchesteru United, čtete o tom, že se zranil nadějný motocyklový závodník, který už možná nebude nikdy chodit, že otec nešťastnou náhodou zastřelil vymodleného syna..A v té chvíli si řeknete, že VČEREJŠÍ ZÁPAS je problém, ale zdá se již jako problém menší, uvědomíte si, že svět se točí dál. Je třeba si vzít jen ponaučení a situaci po odeznění emocí řešit, z části rozdělením práce, pravomocí, personálně, hráčsky.  Nepomůže nám nic jiného než práce. Takže dnes necháme odeznít emoce a začneme pracovat. 

Souhlasím s Joskou, že tým musí táhnout za jeden provaz, protože jinak to není tým. A já chci pracovat v týmu, v soudržném týmu. 

Potěšujicí zpráva !!!

Potěšující zprávu zde nacházím, že včerejší zápas nebyl mnoha lidem lhostejný a že o něm píši i mluví. Tak je to správný !! Včera to bylo tak za týden to bude zase jinak, ale zájem o kopanou v Černilově neupadá

Trenér Benák

Má pan Benák zkušenosti se soutěží typu krajského přeboru dospělých? Zdá se mi, že ne..

Honza Hrubý

Je ten kluk normální? Je faulovanej, Černilov má výhodu a on dostane červenou kartu..To je hasič? Nechápu, nechápu, nechápu...

Honza Kozel..

Honza je emotivní kluk, poctivý v práci i v životě.. Část emocí u něj trenéři obdivují, fanoušci ho za ně milují, jiné bychom všichni rádi odbourali, ale je to u něj asi dlouhodobý boj.

Vyloučení ho hodně mrzí, omluvil se, ale bude nám hodně, hodně chybět..

nechápu střídání

nechápu střídání Černilova, do hry přijde Matoušek,který nechce vůbec hrát, tam má být vidět snaha poprat se o výsledek a ne přijít a myslet si že prosoluje celé hřiště.Navíc Mindek měl hrát od začátku,nechápu proč takového hráče necháváte na lavičce.

Střídání

Proč nehrál od začátku Štefan? Protože Jelda odehrál v Jičíně velmi dobrý zápas, Štefan i Pavel Petrásek hlásili před zápasem zranění, byl problém, kdo z nich půjde hrát do 2. poločasu za zraněného Jeldu..

Matoušek? Pravděpodobně chyba, ale on nepropadl v obranné činnosti, ale ztratil balón ve chvíli, kdy chtěl založit útok.. Vím určitě, že už nikdo z hráčů širšího kádru A nepůjde hrát za dorost, protože rozdíl v rychlosti je diametrální a přeřadit je problém..