Muži - A: Mistrovský zápas v Jičíně, 0:1

KDY: sobota 12.9.2009
Na hřišti SK Jičín
ZÁPAS: SK Jičín - FK Černilov 1:0

Odčiní naši borci minulé utkání ?

Hodnocení je v komentáři.

Výsledek a komentář

Takže - výsledek 1:O pro Jičín..

Naše sestava - Maryanďuk - Zumr, Hrabík, Urban, Schwarzer - Novák, Hrubý V., Hušek (ve 30´ jej nahradil Mindek), Hrubý J. - Tarantík, Jelen (v 80´jej nahradil Hlína K.

Ve 13. minutě po centru domácí dali úvodní gól zápasu, do té doby byl zápas zcela vyrovnaný, do konce poločasu měli domácí ještě jednu tutovku a my? Od obdrženého gólu jsme byli lepší, měli jsme několik příležitostí - Vašek Tarantík střílel po otočce asi 20 cm vedle tyče, potom ještě jednou nad branku, velmi dobře hrající Petr Jelen šel po vybojování míče sám na domácího brankáře, ale trefil jeho nohy..

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním výsledek zvrátit, prvních 15 minut jsme domácí k ničemu nepustili, měli jsme několik šancí, standardních situací, rozhodčí se bál písknout penalutu na Štefana Mindeka (kontakt kopačky domácího brankáře byl slyšet až na střídačku, ale prý Štefan už klopýtal a chtěl spadnout..), 2 krát nebezpečně vystřelil Vašek Tarantík, Honza Hrubý trefil z přímého volného kopu břevno, potom jsme ještě nastřelili tyč..Domácí měli už jen jednu šancí při naší hře vabank..

Utkání jsme odjezdili, ale body zůstaly v Jičíně. Nezbývá mi nic jiného než poděkovat klukům za bojovnost..A výbor musí sehnat zkušeného, bojovného útočníka. Jestliže nedáme góla, nevyhrajeme