Muži - A: Mistrovský zápas v Polici n.M., 3:3

07.05.2009 - 19:15

KDY: původní termín byl neděle 29.3.2009
Na hřišti TJ Spartak Police n.M.
ZÁPAS: TJ Spartak Police n.M. - FK Černilov 3:3

Utkání bylo odloženo z důvodu nezpůsobilého terénu. Nový termín je: 7. května 2009 v 17.30.
Předem děkujem našim fanouškům za podporu.

Nakonec naši borci získali hodně cenný bodík za remízu.
Naši střelci: Vašek Tarantík 2x, Vojta Hrubý

Za průběh utkání si

Za průběh utkání si naši hráči zasloužili bod, dělba bodů byla zasloužená. Do poločasu jsme po dvou chybách domácího brankáře a důrazu našeho mladého útočného dua vedli 2:1. Hra ale nebyla ani z jedné strany příliš k dívání, zbavovali jsme se příliš rychle míčů, vidět 3 přihrávky za sebou byl problém. K tomu přispíval i stav hřiště, které bylo nerovné, nerovnoměrně sestřižené.

V druhém poločasu jsme v našem výkonu pokračovali, domáci byli hnáni do útoku fanoušky a nebojím se říct, že i trojicí rozhodčích. Na naší obraně byla znát absence 2 hráčů - Hrabíka, Lukáška. Zkušení domácí útočníci  využili dvou našich chyb při bránění a mužstvo Police šlo do vedení. Po přeskupení našich řad, nasazení Tomáše Schwarzera do obrany, Jeldy do útoku se nám podařilo vyrovnat. Škoda ještě nastřeleného břevna Jeldou. I když na hřišti byl jen "chvíli", ukázal Tomáš Schwarzer, že týmu pomohl a v dalších zápasech určitě dostane více prostoru.

Předposlední poznámku bych věnoval místním fanouškům - jedním slovem děsní..Celý zápas uráželi naše hráče, realizační tým, zvali nás na "férovku" za branku, někteří pokračovali v urážkách i po utkání. To nemluvím o některých funkcionářích, kteří i před delegátem nás nazývali zmr..

A poslední poznámka - za zvládnutí utkání v této atmosféře si zaslouží pochvalu všichni hráči a "kolem hřiště chodící" Petr Hrabík. Možná se budete divit, ale on byl vcelku klidnej..