Muži - A: Mistrovský zápas ve Dvoře Králové, výhra 2:1

KDY: neděle 10.10.2010
Na hřišti TJ Dvůr Králové nad Labem
ZÁPAS: TJ Dvůr Králové nad Labem - FK Černilov 1:2

Z hřiště vedoucího celku tabulky naši borci dovezli nečekanou výhru.

Branky: 77' Podolník z PK - 39' Placák, 83' Hušek
Sestava hostí: Dušek - Zumr, Fišer, Hrubý V., Schwarzer (66' Hrubý J.) - Petrásek, Placák, Hušek, Savočka (90' Havlas)- Štenička (46' Olšák), Filip (65' Štěpánek)
ŽK: Zumr, Dušek, Placák, Hrubý J.

Tři body do Černilova!!

Na utkání jsme odjížděli s tím, že můžeme jen překvapit, za velký úspěch bychom před začátkem zápasu brali i to, kdybychom si odvezli bod..

Na utkání jsme se velmi dobře připravili, pro některé možné překvapením byla naše útočná "dorostenecká" dvojice Martin Štěnička, Honza Filip. Chtěli jsme co nejvíce napadat na polovině domácích rozehru obrany, zamezit náběhům krajních obránců a donutit obranu k nakopávání. to se podařilo. Sice jsme prvních 10 minut prohrávali osobní souboje, ale po této době jsme se přizpůsobili důrazu soupeře a do konce poločasu jsme byli vyrovnaným soupeřem, na obou stranách diváci viděli po dvou dobrých příležitostech, které neskončili gólem. Po faulu na agilního Kubu Huška jsme rozhrávali z levé strany standardní situaci, k míči se postavil David Placák a jeho centr skončil v domácí brance!! Do poločasu již gól nepadl.

Do druhého poločasu nastoupil v dresu Dvora i "černilovský" Petr Motyčka, domácí na nás vletěli, 2 tutové šance chytil Honza Dušek, my jsme hrozili z rychlých brejků, své 2 šance zahodil Pavel Karlos Petrásek, do dalších šancí se dostal i Dan Zumr, Honza Filip. Domácí nás přehrávali i ze standardních situací, po jedné z nich hlavou nastřelili břevno. Naše obrana byla ve velké permanenci. V jedné ze šancí při souboji Honza Dušek srazil domácího útočníka (útočník dle mého názoru byl v postavení mimo hru..), z penalty domácí vyrovnali. Mysleli jsme si, že po této brance ještě další branky v naší sítí přibudou, ale opak byl pravdou, další šance jsme měli my, domácí vyklidili střed pole. Z naší další standardní situace se nejlépe zorientoval Kuba Hušek a vstřelil naší druhou branku!!. Domácí se pokusili vyrovnat, ale další 2 jejich šance vychytal Honza Dušek a když byl již překonán, tak z brankové čáry míč vykopl Dan Zumr!!

Utkání by na vyložené šance mělo asi skončit remízou, ale za bojovnost, přehled v konci utkání, jsme si vítězství zasloužili!!

Pochvalu si zaslouží celý tým!!

kdo?

kdo nás zastaví...kdo nás zastaví...

Aby to nebylo Vrchlabí

Aby to nebylo Vrchlabí příští týden doma :D