Muži na úvod museli na umělku, zvládli to vítězně

FK Černilov - SK Sparta Úpice 4:1 (2:1)

16.kolo 1.A třídy - Sobota 10.března od 17 hodin UMT Nové Město nad Metují

Branky: 29.min a 33.min Roubal (1:0 a 2:0) 44.min 2:1 * 70.min J.Hrubý 3:1 * 88.min Markovič 4:1

Sudí: Hlaváč   ŽK: 1:1 (J.Hrubý)  30 diváků

Sestava: Voltr -Šmied,V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Markovič, Matoušek (66. Svatoň), Hušek, Štěnička, J.Hrubý - Roubal (75.Benák)

První jarní kolo se kvůli promočenému hlavnímu i zadnímu hřišti v Černilově muselo přesunout na umělku do Nového Města, navíc se hrálo pod umělým osvětlením. Právě tam jsme odehráli celou přípravu. Zápas s týmem, který v 1.A třídě musí stále ještě myslet na záchranu, byl v první půlhodině hlavně o bojovnosti. V té měli hosté mírně navrch ale mířili mimo bránu. Zranění jejich dvou hráčů krátce po sobě a naše přesné centry Huška a Štěničky na zakončujícího Roubala nám přinesli dvoubrankové vedení. Aleš mohl z brejku přidat ještě další branku, ale obránce ho míče zbavil, a protože se před odchodem do kabin hostující hráč trefil povedeně z voleje do horního růžku Voltorvy brány, zápas se ve druhé půli zdramatizoval. Úpice si z množství standartek vytvořila nebezpečnější šance, ale do sítě jsme míč dostali my, a to po Hrubého přesném přímáku. Pak už Úpice odpadala a my získali klid na oblíbené a účinné kombinace, čtvrtou branku tak mohl přidat Markovič. První zápas za muže absolvoval Vojtěch Svatoň (ročník 2001).

Pozor ! Nově bude pořizován záznam všech utkání a uložen na stránkách " You tube" - sekci KFS. Přesnou adresu na stránky, kde si budete moci zápas prohlédnout, najdete během následujícího týdne v komentáři k tomuto zápasu.

VIDEO1. poločas.
VIDEO2. poločas.