Muži - A: Přípravný zápas s Žacléřem, doma, 3:3

KDE: na horním hřišti
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Baník Žacléř 3:3
ROHODČÍ: V. Hlavsa

V sobotu se budou moci konečně naši hráči předvést fanouškům na domácím pažitu. Soupeřem nám budou borci z TJ Baník Žacléř, účastníci I.B třídy. Baník se přes zimu prezentoval kvalitními výkony v krkonošské zimní lize, čekáme dobrý fotbal.

Branky domácích: V. Hrubý, Š. Bezvoda, V. Tarantík
Sestava:
Maléř J., Voltr L. - Zumr D., Lukášek M., Hrabík P.ml., Hlína M., Urban T., Tykva O., Tarantík V., Bezvoda Š., Hušek J., Hrubý V., Jukl P., Němec O., Kabeláč K., Schwarzer T.

V prvním přípravném utkání na domácím hřišti jsme hostili mužstvo ze Žacléře.
První poločas se od 18. minuty vyvíjel v náš prospěch, kdy míč prošel velkým vápnem a Vojta Hrubý proměnil - 1:0. Do 36. minuty jsme byli svědky hry nahoru - dolů. Pak se k míči se dostal hostující Drábek a snížil na 1:1. Zbytek první půle se dohrával s fauly a hra začala být zbytečně vyhrocená.
Druhá půle začala naší převahou a tlakem, ale nedařilo se nám skórovat až do 53. minuty, kdy krásně proměnil Bezvoda - 2:1. Soupeři se ale podařilo srovnat z kopačky Janaty v 55. minutě na 2:2. Tlačili jsme se dopředu, ale střeleckou smůlu měli Jukl, Tarantík a netrefil se znova ani Bezvoda. Až v 67. minutě svoji střeleckou smůlu konečně prolomil Vašek Tarantík - 3:2. V 84. minutě po chybě obrany se dostává k míči opět hostující Janata a vyrovnává na 3:3.
Bylo vidět,že hostující hráči mají více chuti hrát, než domácí. Že by měli naši fotbalu dost po zimní přípravě ?
Věřme, že se jejich hra zlepší a příští sobotu (14.3.2009) se na domácím hřišti si už poradí s dalším soupeřem.

A par fotecek, ktere

A par fotecek, ktere poridili paparazziove.

Bud pres ve fotoalbech A-cka nebo primo TU.