Nepovedený vstup "starších" žáků

KDY: sobota 3.4.2009 od 14:30 hodin
Na hřišti v Černilově
ZÁPAS: FK Černilov-Sokol Dohalice 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Myšičková Diváků : 20

Sestava: Kollátor 36 (Hofman)- Pražienka, Ličman,Krupička, Hlaváč - Kundrt,Šmied, Daniš, Lamla - Dědek,Roubal

Branky: x

V nadpisu je označení starších žáků uvedeno v uvozovkách a není to chyba, protože složení sestavy by odpovídalo spíše mladším žákům. Do kategorie starších patřili pouze Hofman, Pražienka, Krupička a Daniš. Oproti podzimním sestavám chyběli: Dolejší,Pánek,Brendl,Obzina,Panenka a L.Ličman. Dohalice naopak přijeli ve věkově i výškově "ostaršené" sestavě, oproti poslednímu podzimnímu zápasu.Po úvodním oṫukávání se v 21.min. poprvé prosadily Dohalice. Ztráta míče ve středu hřiště znamenala jejich úspěšný brejk. Filip Dědek po svém centru zprava trefil břevno, před bránou soupeře ale nikdo nedorážel. V 28.minutě zlikvidoval Kollátor přísně nařízenou penaltu. O dvě minuty později se ale hosté hlavou po rohu prosadili. Oba týmy předvedly do konce poločasu střelu mimo bránu (za domácí Daniš).Soupeř měl převahu i po změně stran. V 44.minutě neudržel Hofman míč a dorážka byla pro útočníka Dohalic snadnou záležitostí. Do brejku běžel přes polovinu hřiště Ličman, ale brankář mu včas skočil pod nohy. Po hodině hry Dohalice přidaly další branku.

priste zahrajem lepe